Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Державні ініціативи Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у засіданні уряду за участю Президента

7 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у розширеному засіданні Кабінету Міністрів за участю Президента України Віктора Януковича. Як зазначив Сергій Татусяк, дана нарада була особливою, адже більшість завдань для уряду і органів місцевої влади глава держави озвучив вперше. Переважно це – державні ініціативи, спрямовані на покращення життя соціально незахищених українців.

Головні, щодо яких Віктор Янукович вже дав відповідні доручення Кабміну, це – розробити механізм повернення заощаджень громадянам, які були вкладниками Ощадбанку СРСР, та з травня 2012 року розпочати роботу щодо державної програми кредитування під житлове будівництво.
Крім того, Президент України окреслив чотири стратегічних напрямки соціальних реформ, що мають реалізовуватися у державі найближчим часом.
Перше – відновлення довіри суспільства до державної політики, спрямованої на покращення життя громадян. Другим напрямком Президент назвав комплексне перетворення підходів до оплати праці, податків та соціального страхування.
Третій напрямок – це глибока модернізація сфери соціального забезпечення. Четвертим важливим напрямком соціальних реформ є сприяння ефективній зайнятості та створення нових робочих місць для громадян.
Віктор Янукович підкреслив, що триматиме на особистому контролі хід виконання проголошених ним на 2012 рік соціальних ініціатив. Також він вимагатиме чіткої та публічної звітності виконавців щодо реалізації у цьому напрямку всіх необхідних реформаторських кроків і програм.

Повернутись Створено: 13 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 976

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація