12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Державні ініціативи Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у засіданні уряду за участю Президента

7 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у розширеному засіданні Кабінету Міністрів за участю Президента України Віктора Януковича. Як зазначив Сергій Татусяк, дана нарада була особливою, адже більшість завдань для уряду і органів місцевої влади глава держави озвучив вперше. Переважно це – державні ініціативи, спрямовані на покращення життя соціально незахищених українців.

Головні, щодо яких Віктор Янукович вже дав відповідні доручення Кабміну, це – розробити механізм повернення заощаджень громадянам, які були вкладниками Ощадбанку СРСР, та з травня 2012 року розпочати роботу щодо державної програми кредитування під житлове будівництво.
Крім того, Президент України окреслив чотири стратегічних напрямки соціальних реформ, що мають реалізовуватися у державі найближчим часом.
Перше – відновлення довіри суспільства до державної політики, спрямованої на покращення життя громадян. Другим напрямком Президент назвав комплексне перетворення підходів до оплати праці, податків та соціального страхування.
Третій напрямок – це глибока модернізація сфери соціального забезпечення. Четвертим важливим напрямком соціальних реформ є сприяння ефективній зайнятості та створення нових робочих місць для громадян.
Віктор Янукович підкреслив, що триматиме на особистому контролі хід виконання проголошених ним на 2012 рік соціальних ініціатив. Також він вимагатиме чіткої та публічної звітності виконавців щодо реалізації у цьому напрямку всіх необхідних реформаторських кроків і програм.

Повернутись Створено: 13 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація