Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Державні урочистості Роздрукувати

Вінничани святкували День Соборності у Києві

22 січня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський разом з офіційною делегацією Вінницької області (близько 150 осіб) взяв участь у державних урочистостях з нагоди Дня Соборності та Свободи України. Вони відбулися у Палаці «Україна» (м.Київ) за участю Президента України Віктора Януковича.

Вітаючи співвітчизників зі святом, Глава держави зауважив, що сильними стають тільки ті народи, які вірять у свою перспективу.
– Наше завдання – забезпечити реальну економічну та політичну незалежність, зміцнювати демократію та верховенство права, ствердитись як молода, сильна сучасна держава – в Європі та у світі, – наголосив В.Янукович.
Він додав, що іншим завданням держави є входження до сім’ї європейських народів.
– Європейський вибір – це вибір демократичних цінностей, економічної свободи, високих соціальних стандартів. І я переконаний, що в цьому році ми станемо на крок ближче до поставленої мети. Водночас, ми будемо торувати власний шлях, послідовно відстоюючи свої інтереси, – підкреслив Президент України.
Також він закликав усіх відкласти політичні суперечності, не шукати конфліктів, а спрямувати зусилля на пошук спільного бачення перспектив України. А це, на його думку, реформи та оновлення України задля покращення життя людей.
– Кожен з нас прагне до кращого. Ми всі хочемо бути прикладом для своїх дітей. Долаючи сучасні негаразди, ми шукаємо та знаходимо злагоду, ставимо завдання і досягаємо їх заради спільного блага, заради нашої України. Саме у цьому і полягає сенс свята Соборності, – резюмував Віктор Янукович.

 

Повернутись Створено: 22 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 757

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація