4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Державні урочистості Роздрукувати

Вінничани святкували День Соборності у Києві

22 січня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський разом з офіційною делегацією Вінницької області (близько 150 осіб) взяв участь у державних урочистостях з нагоди Дня Соборності та Свободи України. Вони відбулися у Палаці «Україна» (м.Київ) за участю Президента України Віктора Януковича.

Вітаючи співвітчизників зі святом, Глава держави зауважив, що сильними стають тільки ті народи, які вірять у свою перспективу.
– Наше завдання – забезпечити реальну економічну та політичну незалежність, зміцнювати демократію та верховенство права, ствердитись як молода, сильна сучасна держава – в Європі та у світі, – наголосив В.Янукович.
Він додав, що іншим завданням держави є входження до сім’ї європейських народів.
– Європейський вибір – це вибір демократичних цінностей, економічної свободи, високих соціальних стандартів. І я переконаний, що в цьому році ми станемо на крок ближче до поставленої мети. Водночас, ми будемо торувати власний шлях, послідовно відстоюючи свої інтереси, – підкреслив Президент України.
Також він закликав усіх відкласти політичні суперечності, не шукати конфліктів, а спрямувати зусилля на пошук спільного бачення перспектив України. А це, на його думку, реформи та оновлення України задля покращення життя людей.
– Кожен з нас прагне до кращого. Ми всі хочемо бути прикладом для своїх дітей. Долаючи сучасні негаразди, ми шукаємо та знаходимо злагоду, ставимо завдання і досягаємо їх заради спільного блага, заради нашої України. Саме у цьому і полягає сенс свята Соборності, – резюмував Віктор Янукович.

 

Повернутись Створено: 22 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 810

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація