Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Державні урочистості Роздрукувати

Вінничани святкували День Соборності у Києві

22 січня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський разом з офіційною делегацією Вінницької області (близько 150 осіб) взяв участь у державних урочистостях з нагоди Дня Соборності та Свободи України. Вони відбулися у Палаці «Україна» (м.Київ) за участю Президента України Віктора Януковича.

Вітаючи співвітчизників зі святом, Глава держави зауважив, що сильними стають тільки ті народи, які вірять у свою перспективу.
– Наше завдання – забезпечити реальну економічну та політичну незалежність, зміцнювати демократію та верховенство права, ствердитись як молода, сильна сучасна держава – в Європі та у світі, – наголосив В.Янукович.
Він додав, що іншим завданням держави є входження до сім’ї європейських народів.
– Європейський вибір – це вибір демократичних цінностей, економічної свободи, високих соціальних стандартів. І я переконаний, що в цьому році ми станемо на крок ближче до поставленої мети. Водночас, ми будемо торувати власний шлях, послідовно відстоюючи свої інтереси, – підкреслив Президент України.
Також він закликав усіх відкласти політичні суперечності, не шукати конфліктів, а спрямувати зусилля на пошук спільного бачення перспектив України. А це, на його думку, реформи та оновлення України задля покращення життя людей.
– Кожен з нас прагне до кращого. Ми всі хочемо бути прикладом для своїх дітей. Долаючи сучасні негаразди, ми шукаємо та знаходимо злагоду, ставимо завдання і досягаємо їх заради спільного блага, заради нашої України. Саме у цьому і полягає сенс свята Соборності, – резюмував Віктор Янукович.

 

Повернутись Створено: 22 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 728

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація