19 січня о 15.00  у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Державний ювілей Роздрукувати

Відзначення 20-ї річниці незалежності України на старті

Оргкомітет з підготовки та проведення 20-ї річниці незалежності України затвердив попередній план заходів, якими Вінниччина відзначатиме найбільше державне свято. Для цього управління внутрішньої політики ОДА зібрало та узагальнило пропозиції від місцевих органів влади, громадських організацій та політичних партій області.

17 березня відбулося чергове засідання оргкомітету під головуванням заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової.
Члени комітету визначилися, що урочисті заходи з нагоди свята триватимуть з 1-го по 24 серпня.
– Ми не можемо за один-два дні чи навіть тиждень вшанувати таку важливу віху в історії нашої держави. Тому усі заходи потрібно розвести у часі, провести їх не формально, а виважено, щоб в усьому було відчуття піднесеності і важливості дати, – зазначила Любов Спірідонова.
Заступник голови ОДА наголосила, що до свята мають бути прибрані, відремонтовані та прикрашені місця проведення масових заходів, центральні вулиці, пам’ятні знаки. Підприємства, організації області мають також оновити або привести в належний вигляд знаки державних символів, які прикрашають будівлі.
Заступник начальника Вінницького гарнізону Олександр Борщевський повідомив, що 24 серпня по вулиці Соборній міста Вінниці пройде військовий парад за участю особового складу військовослужбовців та одиниць бойової техніки. Також командування Повітряних Сил ЗСУ розглядає можливість залучення до параду літаків.
Окрім того парадними колонами головною вулицею Вінниці пройдуть ветерани ВВв, учасники бойових дій, видатні спортсмени області, творчі колективи тощо.
Під час засідання новопризначений начальник головного управління праці та соціального захисту населення Олег Новіцький звернув увагу колег по оргкомітету на те, що осторонь такої визначної події, як ювілейний рік незалежності України, не можуть залишитися люди з особливими потребами та соціально незахищені вінничани.
– Потрібно зробити все для того, щоб інваліди, ветерани, одинокі престарілі взяли участь у цих заходах, якщо не як учасники, то хоча б як глядачі, – наголосив Олег Новіцький.
Відповідальні за цю ділянку роботи зобов’язалися організувати підвіз зазначеної категорії осіб до місць проведення масових заходів. А до тих, хто за фізичними показниками не можуть брати участі в урочистостях (утриманці притулків, інтернатів тощо) завітають делегації з представників влади, бізнесу, громадських організацій, трудових і творчих колективів.
Окрім того в обласному центрі, містах і районах регіону до 20-ї річниці незалежності будуть оновлені Дошки пошани, проведені творчі конкурси, спортивні змагання тощо. Тільки управління культури і туризму готує близько 40-ка заходів в рамках святкування.
Також 24 серпня участь в урочистих зборах, святкових концертах на Вінниччині візьмуть представники іноземних делегацій.
По завершенню обговорення плану заходів, Любов Спірідонова доручила членам оргкомітету, відповідальним за заходи, протягом двох тижнів узагальнити кошторис святкування Дня незалежності в області.

 

Повернутись Створено: 17 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 950

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація