5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Державний Прапор України у Вінниці підняли учасник АТО Руслaн Кривiцин та пeрeмoжниця числeнних oлiмпiaд Вiктoрiя Бeзвeнюк Роздрукувати

Сьогодні, 23 серпня, у Вінниці на Майдані Незалежності відбулось святкування з нагоди Дня Державного Прапора України. В урочистій церемонії підняття українського стягу взяли участь перші особи області та міста – голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, а також заступники голови обласної Ради Ігор Хміль і Михайло Кременюк, депутати обласної Ради, бійці АТО, солдати Нацгвардії, представники духовенства, іноземні делегації, вінничани та гості міста.

Право підняти Державний Прапор України було надано молодшому сержанту, учаснику бойових дій в Авдіївці, Пісках, Опитному та Водяному, учаснику боїв за Донецький аеропорт Руслану Кривіцину і пeрeмoжниці числeнних oлiмпiaд, учeниці 11 клaсу Вінницької школи №7 Вiктoрiї Бeзвeнюк.

Після завершення урочистостей, з нагоди Дня Прапора України та у зв’язку із відзначенням 26-ої річниці Дня Незалежності України, вінничанам та гостям міста було запропоновано своєрідну дегустацію торта (розмір 60см*45см), приготованого у вигляді прапора.

Також буде встановлено майданчик для  «вільного мікрофону», де всі бажаючі зможуть дати відповідь на запитання «Яка національна ідея сучасної України?»

У подарунок учасники заходу отримають Конституцію України та жовто-блакитні кульки, як символ свята.

Окрім того, на фоні Прапора України всі охочі зможуть зробити селфі, підтримуючи Всеукраїнську акцію, започатковану МЗС України  «Селфі з прапором».

День Державного Прапора України – державне свято, присвячене одному з її державних символів – Прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня. На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України Леоніда Кучми № 987/2004 «Про День Державного Прапора України». Цей указ було доповнено Указом Президента України Віктора Ющенка № 602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України», яким було засновано підняття Прапора України у День Державного Прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів.

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 12:10 Переглядів: 1037

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація