30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Державні відзнаки вручили вінницьким лікарям-онкологам Роздрукувати

За вагомий внесок у лікувальну сферу, за значні трудові здобутки та високий професіоналізм Почесними грамотами Верховної Ради України та нагрудними знаками нагороджено завідувача онкохірургічного відділення Подільського регіонального Центру онкології Анатолія Ковальчука та головного лікаря Подільського регіонального Центру онкології   Володимира Шамрая.

Державні нагороди сьогодні, 25 березня, вручив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк перед трудовим колективом регіонального Центру онкології.

– Нині наша медицина на порозі нових перетворень, – зазначив Михайло Кременюк. – Медичній галузі потрібно постійно рухатись уперед, більше зважати на досвід прогресивних країн й переймати кращі практики. Радий зустрічі з колективом, адже це не лише можливість вручити такі вагомі нагороди, а й поспілкуватися з працівниками, почути ваші проблеми зсередини та побачити, як змінюється заклад.

– Всі досягнення та перемоги здійснюються завдяки підтримці рідних, друзів та однодумців, – прокоментував Володимир Шамрай. – Дякую, що ви всі є в моєму житті. Всім бажаю добра, щастя, відмінного здоров'я, здійснення всіх мрій, миру в кожній родині та в нашій країні.

Повернутись Створено: 25 березня 2019 року, 14:00
Оновлено: 26 березня 2019 року, 15:42
Переглядів: 635

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація