5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Держпродспоживслужба перевірила дотримання протиепідемічних вимог під час роботи ринків Вінниччини Роздрукувати

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" (зі змінами), згідно із дорученням Прем’єр-міністра України від 24 квітня 2020 року №17721/1-20, за результатами селекторної наради від 27 квітня 2020 року та з метою перевірки дотримання агропродовольчими ринками вимог, встановлених постановою №14 від 27 квітня 2020 року Головного державного санітарного лікаря України, фахівцями структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, відповідно до графіку роботи ринку, проводяться позапланові заходи державного нагляду.

Наразі перевірено роботу 28 агропродовольчих ринків області, діяльність яких відновлена відповідно до рішень місцевих комісій з питань ТЕБ та НС.

В ході перевірок виявлені порушення протиепідемічних вимог, а саме: наявні осередки стихійної торгівлі в місті Вінниці та місті Козятин; встановлено недотримання рекомендованої площі на одного відвідувача та дистанції між покупцями; не на всіх ринках забезпечене інформування відвідувачів ринку щодо встановлених обмежень, яких потрібно дотримуватись та профілактики коронавірусної хвороби.

Про виявлені порушення поінформовано органи влади та місцевого самоврядування, Національну поліцію України і оформлено 2 протоколи.

 

Повернутись Створено: 5 травня 2020 року, 16:16 Переглядів: 135

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація