Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Держслужбовців Вінниччини вчили заповнювати електроні декларації Роздрукувати

26 липня у Вінниці з робочою поїздкою перебували представник новоствореного Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та керівник Програми розвитку ООН в Україні. Мета - навчання держаних службовців подавати нові електронні декларації, які цьогоріч з 15 серпня стануть обов'язковими для заповнення, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.
За словами голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія запровадження електронного декларування є умовою для отримання безвізового режиму з Європейським Союзом та фінансової підтримки від МВФ.

- Впровадження нової системи електронного декларування сьогодні є великим кроком вперед для нашої держави, адже це дасть можливість мінімізувати корупційні діяння та запобігти розповсюдження корупції, - повідомив посадовець.
Заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Радецький повідомив, що Україна – найперша і єдина країна в Європі, яка запровадила обов’язкове електронне декларування.

- Робота системи стартує з 15 серпня 2016, - сказав він. - Держслужбовці в строк 60 днів з початку запуску електронної декларації, мають заповнити та подати електронну декларацію. Кінцевим терміном подачі є 13 жовтня 2016 року. Суб’єктами, які зобов’язані подати електрону декларацію на першому етапі є народні депутати, Прем’єр-міністр та члени уряду.
- Реформа системи декларування службовців - ключова для очищення України від корупції, адже закладені в неї механізми рік у рік будуть зменшувати розкрадання спільних грошей із держбюджету України, до рівня цивілізованої країни, - зазначив керівник Проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору» Програми розвитку ООН в Україні Іван Пресняков. - Є три ключові переваги нової системи декларування. По-перше, це її відкритість, адже декларації будуть доступні усім охочим у системі онлайн. Таким чином суспільство зможе здійснювати контроль. По-друге, всебічність – зменшить можливість приховати від декларування свої маєтки за статусом «незавершеного будівництва».
Під час поїздки ми проводитимемо тренінги для державних службовців, щоб навчити правильно та безперешкодно заповнювати нові електронні декларації. Вінниця - друге українське місто, де ми проводимо семінар. Подібні ми плануємо провести до середини вересня у всіх обласних центрах України.

З 2017 року електронне декларування буде обов’язковим для всіх державних службовців.

Повернутись Створено: 26 липня 2016 року, 17:36 Переглядів: 1101

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація