Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Держслужбовців Вінниччини вчили заповнювати електроні декларації Роздрукувати

26 липня у Вінниці з робочою поїздкою перебували представник новоствореного Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та керівник Програми розвитку ООН в Україні. Мета - навчання держаних службовців подавати нові електронні декларації, які цьогоріч з 15 серпня стануть обов'язковими для заповнення, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА.
За словами голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія запровадження електронного декларування є умовою для отримання безвізового режиму з Європейським Союзом та фінансової підтримки від МВФ.

- Впровадження нової системи електронного декларування сьогодні є великим кроком вперед для нашої держави, адже це дасть можливість мінімізувати корупційні діяння та запобігти розповсюдження корупції, - повідомив посадовець.
Заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Радецький повідомив, що Україна – найперша і єдина країна в Європі, яка запровадила обов’язкове електронне декларування.

- Робота системи стартує з 15 серпня 2016, - сказав він. - Держслужбовці в строк 60 днів з початку запуску електронної декларації, мають заповнити та подати електронну декларацію. Кінцевим терміном подачі є 13 жовтня 2016 року. Суб’єктами, які зобов’язані подати електрону декларацію на першому етапі є народні депутати, Прем’єр-міністр та члени уряду.
- Реформа системи декларування службовців - ключова для очищення України від корупції, адже закладені в неї механізми рік у рік будуть зменшувати розкрадання спільних грошей із держбюджету України, до рівня цивілізованої країни, - зазначив керівник Проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору» Програми розвитку ООН в Україні Іван Пресняков. - Є три ключові переваги нової системи декларування. По-перше, це її відкритість, адже декларації будуть доступні усім охочим у системі онлайн. Таким чином суспільство зможе здійснювати контроль. По-друге, всебічність – зменшить можливість приховати від декларування свої маєтки за статусом «незавершеного будівництва».
Під час поїздки ми проводитимемо тренінги для державних службовців, щоб навчити правильно та безперешкодно заповнювати нові електронні декларації. Вінниця - друге українське місто, де ми проводимо семінар. Подібні ми плануємо провести до середини вересня у всіх обласних центрах України.

З 2017 року електронне декларування буде обов’язковим для всіх державних службовців.

Повернутись Створено: 26 липня 2016 року, 17:36 Переглядів: 1065

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація