Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

DESPRO планує розширити співробітництво з Вінницьким фондом сприяння інвестиціям та будівництву Роздрукувати

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запросив до співробітництва комунальну організацію «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». Пропозиція надійшла делегатам організації під час Форуму партнерів проекту, що відбувся у Києві 10-11 жовтня 2017 року.

– DESPRO працює в Україні вже десять років і Вінниччина, як регіон, одна із перших розпочала впроваджувати поетапно фази проекту. На 2017-2020 роки заплановано реалізацію четвертої фази діяльності, метою якої визначено допомогу об’єднаним територіальним громадам у плануванні, наданні публічних послуг та управлінні, підтримку регіональних ініціатив і стартапів у малому підприємництві, розвитку  місцевого самоврядування. Досвід з реалізації на Вінниччині програм нашого Фонду, яким ділились із учасниками Форуму під час проведення круглих столів, привернув увагу, і нам надійшла пропозиція на підписання Меморандуму із DESPRO, як фінансового оператора проекту в регіоні, – прокоментував свою участь у заході голова правління КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин.

На Форумі також виступили директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Тауш, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, директор проекту DESPRO, керівник Швейцарського центру ресурсів та консультацій з питань розвитку Skat Consulting Йорг Крістен. Захід привернув увагу і представників Верховної Ради України, асоціацій органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій, експертного середовища, а також інших регіонів та громад-партнерів проекту DESPRO. Вінницький обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву представляв очільник – Володимир Бабошин і його перший заступник Ігор Домбровський.

Проект DESPRO здійснює свою діяльність в Україні з 2007 року за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації через Швейцарське бюро співробітництва. Напрямки проекту – Школа місцевого самоврядування, водопостачання у малих містах та об’єднаних територіальних громадах, сільській місцевості, стратегічне планування розвитку ОТГ, комунікаційна підтримка реформ в Україні, правова допомога ОТГ, спільнота практик та он-лайн навчання, поводження з твердими побутовими відходами.

Комунальна організація «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» розпочала свою діяльність 19 травня 1997 року. Серед її завдань – реалізація Регіональної програми «Власний дім» у районах Вінницької області, програми «Питна вода», Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у регіоні, Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у області, а також Програми розвитку особистих, селянських, фермерських господарств, кооперативного руху та дорадництва.

 

Повернутись Створено: 17 жовтня 2017 року, 10:18 Переглядів: 597

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація