Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

DESPRO планує розширити співробітництво з Вінницьким фондом сприяння інвестиціям та будівництву Роздрукувати

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запросив до співробітництва комунальну організацію «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». Пропозиція надійшла делегатам організації під час Форуму партнерів проекту, що відбувся у Києві 10-11 жовтня 2017 року.

– DESPRO працює в Україні вже десять років і Вінниччина, як регіон, одна із перших розпочала впроваджувати поетапно фази проекту. На 2017-2020 роки заплановано реалізацію четвертої фази діяльності, метою якої визначено допомогу об’єднаним територіальним громадам у плануванні, наданні публічних послуг та управлінні, підтримку регіональних ініціатив і стартапів у малому підприємництві, розвитку  місцевого самоврядування. Досвід з реалізації на Вінниччині програм нашого Фонду, яким ділились із учасниками Форуму під час проведення круглих столів, привернув увагу, і нам надійшла пропозиція на підписання Меморандуму із DESPRO, як фінансового оператора проекту в регіоні, – прокоментував свою участь у заході голова правління КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин.

На Форумі також виступили директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Тауш, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, директор проекту DESPRO, керівник Швейцарського центру ресурсів та консультацій з питань розвитку Skat Consulting Йорг Крістен. Захід привернув увагу і представників Верховної Ради України, асоціацій органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій, експертного середовища, а також інших регіонів та громад-партнерів проекту DESPRO. Вінницький обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву представляв очільник – Володимир Бабошин і його перший заступник Ігор Домбровський.

Проект DESPRO здійснює свою діяльність в Україні з 2007 року за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації через Швейцарське бюро співробітництва. Напрямки проекту – Школа місцевого самоврядування, водопостачання у малих містах та об’єднаних територіальних громадах, сільській місцевості, стратегічне планування розвитку ОТГ, комунікаційна підтримка реформ в Україні, правова допомога ОТГ, спільнота практик та он-лайн навчання, поводження з твердими побутовими відходами.

Комунальна організація «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» розпочала свою діяльність 19 травня 1997 року. Серед її завдань – реалізація Регіональної програми «Власний дім» у районах Вінницької області, програми «Питна вода», Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у регіоні, Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у області, а також Програми розвитку особистих, селянських, фермерських господарств, кооперативного руху та дорадництва.

 

Повернутись Створено: 17 жовтня 2017 року, 10:18 Переглядів: 554

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація