5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Десятий День Європи святкує Вінниця Роздрукувати

20 травня центр Вінниця був перекритий – місто святкувало 10-й ювілейний День Європи. Делегації 14 європейських країн світу приїхали до нашого міста:  з Польщі, Грузії, Молдови, Туреччини, Нідерландів, Румунії, Естонії тощо. Відзначають День Європи разом із вінничанами Посол Латвії в Україні Юріс Пойканс, Посол Молдови в Україні Руслан Болбочан, Посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, Посол Македонії Столе Змейкоскі, Посол Хорватії Томіслав Відошевіч. Приїхали на святкуванні Дня Європи у Вінниці представники Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Посольства Естонії в Україні та Посольства Румунії в Україні та керівник Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Тауш.

Відсвяткувати з вінничанами ювілейний день Європи приїхав Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман з дружиною. В урочистостях взяв участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

- Важливо що в цей день збираємось разом, щоб підтвердити – ми сильна згуртована громада, яка робить все,  аби місто розвивалося і підтвердженнями є те, що третій рік поспіль Вінниця є найкомфортнішим містом для життя. І в цього є заслуга кожного з вас, - зауважив мер міста.

-  Ми не просто хотіли зробити свято, нам важливо своїми руками змінити своє життя, – сказав у своєму виступі Володимир Гройсман. -  І якщо ми ставимо мету, ми разом досягаємо успіху – і вже з наступного місяця кожен громадянин України зможе вільно подорожувати Європою. Але Україна - це люди, і вона буде сильною лише тоді, коли є заможні самодостатні незалежні громадяни України. І це та мета, до якої ми маємо йти.

Безліч культурних, мистецьких та інтерактивних заходів підготувала для вінничан та туристів креативна вінницька команда. Фестивалі вуличної їжі та музики, фото-зони у стилі європейських міст, вуличний музей, живі фонтани та скульптури, виставка мототехніки. На сцені біля міської ради грав вінницький та харківський симфонічні оркестри. Також до міста завітав Державний ансамбль танцю Батумі (Грузія). Навколо розгорнулось дитяче бібліотечне містечко «Evrokids» з проектами «Жива книга» і «Сучасний креатив» та вуличний музей «Таємниці світових шедеврів».
На майдані Небесної Сотні проходив музична програма "Євробачення - THE BEST". А о 18:00 глядачів побачать прем'єру рок-опери "Ісус Христос - суперзірка".
На площі Європейській тривають фестивалі "Студвесна - 2017" та "Орден сонця".
В Центральному парку представлені локації "Фотографи проти поетів" та турніри з американського футболу, флаг-болу, черлідингу та всеукраїнські змагання з легкої атлетики. На сцені Фонтанної площі проходить фестиваль вуличних музик.
На сцені Літнього театру глядачі побачать комедійну вистави "Здраствуйте, я ваша тітонька!", за участю Антіна Мухарського, Анатолія Гнатюка та Людмили Смородіни.
Завершиться ювілейне святкування проектом "Ніч Європи у Вінниці". З 21:00 на майдані Незалежності виступатимуть кавер-бенд "Freedom-jazz" та театр тіней "Fireflies". Усі бажаючі зможуть долучитись до нічної екскурсії музеями міста.
За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова, з бюджету було виділено 270 тис грн для проведення святкування. 


 

 

Повернутись Створено: 20 травня 2017 року, 17:24 Переглядів: 1583

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація