4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Десятий обласний фестиваль народної творчості «Скарби Поділля» триває на Вінниччині Роздрукувати

Сьогодні, 23 серпня, в переддень Дня незалежності України, голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова  облдержадміністрації Валерій Коровій оглянули виставкову експозицію районів області «Узвіз Подільських ремесел». Виставка  проходить  у рамках Х обласного фестивалю народної творчості «Скарби Поділля» за участю всіх районів області.

На виставці представлені кращі вироби майстрів різних видів народного мистецтва (вишиті рушники і сорочки, ткані килими і верета, гончарні та різьблені роботи, лозо та рогозо плетіння тощо). Вінничани можуть пройти майстер-клас з традиційних ремесел, відчути духмяний запах обрядових хлібів і дідухів на виставці «Величальна хлібу та Україні», подивитись живописні картини на виставці «Мій рідний край, моя Україна», придбати чудові етновироби в «Містечку майстрів». А юні співаки, музиканти і танцюристи Вінниччини даруватимуть вам своє мистецтво зі сцени в концертній програмі «Молодь за майбутнє України».

 

Повернутись Створено: 23 серпня 2017 року, 16:14 Переглядів: 970

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація