Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діагностика для сільських жителів має бути доступною Роздрукувати

У Вінницькій центральній районній клінічній лікарні за ініціативи депутата обласної Ради Олександра Масленнікова відбулось зібрання керівників фельдшарсько-акушерських пунктів (ФАП) з його виборчого округу. Також був присутній головний лікар Вінницького районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Вадим Пасічник. 

– Я занепокоєний ситуацією із забезпеченням ФАПів глюкометрами, – сказав Олександр Масленніков. – До мене, як до обранця громади, вже неодноразово звертались мешканці сіл та працівники медичних установ із проханнями надати їм апарат для вимірювання цукру у крові. За власні кошти я придбав два глюкометри у медичні пункти в селах Некрасово та Бохоники. Але вирішити проблему для всіх, на жаль, не зможу. Тому вирішив зібрати нараду аби дізнатись потреби ваших установ щодо глюкометрів та смужок до них. Далі звертатимусь до Вінницького обласного клінічного ендокринологічного диспансеру. Сподіваюсь проблему вдасться вирішити. Навіть якщо ми отримаємо лише глюкометри, то смужки до них можна буде закупити за рахунок районного бюджету.

Депутат також зауважив, що мешканців громади необхідно забезпечити доступністю діагностики рівня цукру в крові на місцях, щоб їм не доводилося їздити за цією послугою до обласного центру.  

Присутні керівники ФАПів написали звернення на ім’я депутата обласної Ради Олександра Маленнікова, які цього ж дня він передав керівництву ендокринологічного диспансеру.

За матеріалами Вінницької регіональної газети «Подільська зоря»

Повернутись Створено: 12 липня 2017 року, 15:29 Переглядів: 649

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація