24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк дорікнув громадам пасивністю

26 квітня голова обласної ради Сергій Татусяк провів неформальну зустріч із сільськими головами, які проходили одноденний тренінг у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади й органів місцевого самоврядування. Тема навчання стосувалася стратегічного планування розвитку територіальних громад. Саме на цю тему С.Татусяк говорив із сільськими головами.

Очільник обласної Ради нагадав колегам, що робота сільських територіальних громад над стратегією розвитку має завершитися у вересні. Далі свої напрацювання узагальнюватимуть райони, а обласна стратегія має побачити світ і запрацювати на початку 2013 року.
– Таким чином ми сформуємо нову історію розвитку кожного населеного пункту. Але, якщо чесно, мене тривожить деяка пасивність територіальних громад у цій справі, – зізнався С.Татусяк.
Голова зауважив, що сприймає таку позицію і як недопрацювання обласної Ради, її депутатів.
– Я сприймаю це і на власний рахунок. Значить, ми ще не дійшли до кожного жителя області, не всіма почуті, – зазначив Сергій Татусяк.
Окрім питань щодо стратегії, самоврядці також обговорили створення громадських організацій на рівні територіальних громад та написання грантових проектів для їхнього розвитку.
Також Сергій Татусяк закликав сільських голів приєднуватися до Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, яка створена 23 квітня цього року і має на меті об’єднати зусилля місцевих влад задля покращення життя громад.

 

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 776

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація