Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Сергій Татусяк дорікнув громадам пасивністю

26 квітня голова обласної ради Сергій Татусяк провів неформальну зустріч із сільськими головами, які проходили одноденний тренінг у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади й органів місцевого самоврядування. Тема навчання стосувалася стратегічного планування розвитку територіальних громад. Саме на цю тему С.Татусяк говорив із сільськими головами.

Очільник обласної Ради нагадав колегам, що робота сільських територіальних громад над стратегією розвитку має завершитися у вересні. Далі свої напрацювання узагальнюватимуть райони, а обласна стратегія має побачити світ і запрацювати на початку 2013 року.
– Таким чином ми сформуємо нову історію розвитку кожного населеного пункту. Але, якщо чесно, мене тривожить деяка пасивність територіальних громад у цій справі, – зізнався С.Татусяк.
Голова зауважив, що сприймає таку позицію і як недопрацювання обласної Ради, її депутатів.
– Я сприймаю це і на власний рахунок. Значить, ми ще не дійшли до кожного жителя області, не всіма почуті, – зазначив Сергій Татусяк.
Окрім питань щодо стратегії, самоврядці також обговорили створення громадських організацій на рівні територіальних громад та написання грантових проектів для їхнього розвитку.
Також Сергій Татусяк закликав сільських голів приєднуватися до Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, яка створена 23 квітня цього року і має на меті об’єднати зусилля місцевих влад задля покращення життя громад.

 

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація