4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк дорікнув громадам пасивністю

26 квітня голова обласної ради Сергій Татусяк провів неформальну зустріч із сільськими головами, які проходили одноденний тренінг у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади й органів місцевого самоврядування. Тема навчання стосувалася стратегічного планування розвитку територіальних громад. Саме на цю тему С.Татусяк говорив із сільськими головами.

Очільник обласної Ради нагадав колегам, що робота сільських територіальних громад над стратегією розвитку має завершитися у вересні. Далі свої напрацювання узагальнюватимуть райони, а обласна стратегія має побачити світ і запрацювати на початку 2013 року.
– Таким чином ми сформуємо нову історію розвитку кожного населеного пункту. Але, якщо чесно, мене тривожить деяка пасивність територіальних громад у цій справі, – зізнався С.Татусяк.
Голова зауважив, що сприймає таку позицію і як недопрацювання обласної Ради, її депутатів.
– Я сприймаю це і на власний рахунок. Значить, ми ще не дійшли до кожного жителя області, не всіма почуті, – зазначив Сергій Татусяк.
Окрім питань щодо стратегії, самоврядці також обговорили створення громадських організацій на рівні територіальних громад та написання грантових проектів для їхнього розвитку.
Також Сергій Татусяк закликав сільських голів приєднуватися до Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, яка створена 23 квітня цього року і має на меті об’єднати зусилля місцевих влад задля покращення життя громад.

 

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація