19 січня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (зала засідань, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна та розвитку інфраструктури, о 15.00 (сесійна зала, 2 поверх) засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Сергій Татусяк дорікнув громадам пасивністю

26 квітня голова обласної ради Сергій Татусяк провів неформальну зустріч із сільськими головами, які проходили одноденний тренінг у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади й органів місцевого самоврядування. Тема навчання стосувалася стратегічного планування розвитку територіальних громад. Саме на цю тему С.Татусяк говорив із сільськими головами.

Очільник обласної Ради нагадав колегам, що робота сільських територіальних громад над стратегією розвитку має завершитися у вересні. Далі свої напрацювання узагальнюватимуть райони, а обласна стратегія має побачити світ і запрацювати на початку 2013 року.
– Таким чином ми сформуємо нову історію розвитку кожного населеного пункту. Але, якщо чесно, мене тривожить деяка пасивність територіальних громад у цій справі, – зізнався С.Татусяк.
Голова зауважив, що сприймає таку позицію і як недопрацювання обласної Ради, її депутатів.
– Я сприймаю це і на власний рахунок. Значить, ми ще не дійшли до кожного жителя області, не всіма почуті, – зазначив Сергій Татусяк.
Окрім питань щодо стратегії, самоврядці також обговорили створення громадських організацій на рівні територіальних громад та написання грантових проектів для їхнього розвитку.
Також Сергій Татусяк закликав сільських голів приєднуватися до Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування, яка створена 23 квітня цього року і має на меті об’єднати зусилля місцевих влад задля покращення життя громад.

 

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 963

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація