Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Діалог профспілок та обласної Ради буде Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 16 листопада взяв участь у 5-й звітно-виборній конференції Федерації профспілок Вінницької області.

Учасники конференції, а це понад 200 делегатів із 27 членських організацій ФПО, керівники обласних управлінь та відомств, ветерани профспілкового руху заслухали звіт голови ФПО про діяльність організації за звітній період.
Володимир Паращук зазначив, що з-поміж усіх напрямків роботи профспілок, особлива увага приділялася проблемам зайнятості вінничан, оплати праці, охорони здоров’я тощо.
Також В.Паращук звернувся до представників влади з пропозицією зміцнити діалог між профспілками та органами влади й місцевого самоврядування.
– Ми забезпечимо тісний діалог профспілок та обласної Ради, – зазначив голова обласної ради Сергій Татусяк. – Усі ваші пропозиції та зауваження будуть почуті. Я особисто доноситиму їх до парламенту країни, уряду та Президента.
П’ятою конференцією ФПО також було обрано голову профспілок, новий склад Ради, президії та ревізійної комісії даної організації.
Й надалі продовжуватиме активну справу Федерації Паращук Володимир Григорович, якому його колеги висловили довіру переважною більшістю.
Наостанок Сергій Татусяк привітав спілчан з новим етапом діяльності й побажав стабільно якісних результатів роботи.
– Я впевнений, що профспілковий рух Вінниччини й надалі буде як збудником суспільних та трудових проблем, так і механізмом їх вирішення, – зазначив голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 17 листопада 2010 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація