Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

    21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов і їхні заступники, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільс ....

  • Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий - в ефірі телеканалу ВІТА

    Рік повномасштабної війни в Україні, сповнений важливих дат, багато з яких нагадують про трагедії та переломні події. Кожен може назвати моменти, які за цей час запам’яталися найбільше. Про важливі події для нашого регіону та про те, як боролася Вінницька область у найважчий для України рік, – в інтерв’ю голови обласної Ради Вяче ....

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

Діалог профспілок та обласної Ради буде Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 16 листопада взяв участь у 5-й звітно-виборній конференції Федерації профспілок Вінницької області.

Учасники конференції, а це понад 200 делегатів із 27 членських організацій ФПО, керівники обласних управлінь та відомств, ветерани профспілкового руху заслухали звіт голови ФПО про діяльність організації за звітній період.
Володимир Паращук зазначив, що з-поміж усіх напрямків роботи профспілок, особлива увага приділялася проблемам зайнятості вінничан, оплати праці, охорони здоров’я тощо.
Також В.Паращук звернувся до представників влади з пропозицією зміцнити діалог між профспілками та органами влади й місцевого самоврядування.
– Ми забезпечимо тісний діалог профспілок та обласної Ради, – зазначив голова обласної ради Сергій Татусяк. – Усі ваші пропозиції та зауваження будуть почуті. Я особисто доноситиму їх до парламенту країни, уряду та Президента.
П’ятою конференцією ФПО також було обрано голову профспілок, новий склад Ради, президії та ревізійної комісії даної організації.
Й надалі продовжуватиме активну справу Федерації Паращук Володимир Григорович, якому його колеги висловили довіру переважною більшістю.
Наостанок Сергій Татусяк привітав спілчан з новим етапом діяльності й побажав стабільно якісних результатів роботи.
– Я впевнений, що профспілковий рух Вінниччини й надалі буде як збудником суспільних та трудових проблем, так і механізмом їх вирішення, – зазначив голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 17 листопада 2010 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація