Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Діалог профспілок та обласної Ради буде Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 16 листопада взяв участь у 5-й звітно-виборній конференції Федерації профспілок Вінницької області.

Учасники конференції, а це понад 200 делегатів із 27 членських організацій ФПО, керівники обласних управлінь та відомств, ветерани профспілкового руху заслухали звіт голови ФПО про діяльність організації за звітній період.
Володимир Паращук зазначив, що з-поміж усіх напрямків роботи профспілок, особлива увага приділялася проблемам зайнятості вінничан, оплати праці, охорони здоров’я тощо.
Також В.Паращук звернувся до представників влади з пропозицією зміцнити діалог між профспілками та органами влади й місцевого самоврядування.
– Ми забезпечимо тісний діалог профспілок та обласної Ради, – зазначив голова обласної ради Сергій Татусяк. – Усі ваші пропозиції та зауваження будуть почуті. Я особисто доноситиму їх до парламенту країни, уряду та Президента.
П’ятою конференцією ФПО також було обрано голову профспілок, новий склад Ради, президії та ревізійної комісії даної організації.
Й надалі продовжуватиме активну справу Федерації Паращук Володимир Григорович, якому його колеги висловили довіру переважною більшістю.
Наостанок Сергій Татусяк привітав спілчан з новим етапом діяльності й побажав стабільно якісних результатів роботи.
– Я впевнений, що профспілковий рух Вінниччини й надалі буде як збудником суспільних та трудових проблем, так і механізмом їх вирішення, – зазначив голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 17 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 1071

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація