Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Діалог профспілок та обласної Ради буде Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 16 листопада взяв участь у 5-й звітно-виборній конференції Федерації профспілок Вінницької області.

Учасники конференції, а це понад 200 делегатів із 27 членських організацій ФПО, керівники обласних управлінь та відомств, ветерани профспілкового руху заслухали звіт голови ФПО про діяльність організації за звітній період.
Володимир Паращук зазначив, що з-поміж усіх напрямків роботи профспілок, особлива увага приділялася проблемам зайнятості вінничан, оплати праці, охорони здоров’я тощо.
Також В.Паращук звернувся до представників влади з пропозицією зміцнити діалог між профспілками та органами влади й місцевого самоврядування.
– Ми забезпечимо тісний діалог профспілок та обласної Ради, – зазначив голова обласної ради Сергій Татусяк. – Усі ваші пропозиції та зауваження будуть почуті. Я особисто доноситиму їх до парламенту країни, уряду та Президента.
П’ятою конференцією ФПО також було обрано голову профспілок, новий склад Ради, президії та ревізійної комісії даної організації.
Й надалі продовжуватиме активну справу Федерації Паращук Володимир Григорович, якому його колеги висловили довіру переважною більшістю.
Наостанок Сергій Татусяк привітав спілчан з новим етапом діяльності й побажав стабільно якісних результатів роботи.
– Я впевнений, що профспілковий рух Вінниччини й надалі буде як збудником суспільних та трудових проблем, так і механізмом їх вирішення, – зазначив голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 17 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 1010

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація