Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діалог з громадськістю Роздрукувати

Обласна Рада проведе регіональний форум громадських ініціатив

18 травня до Вінниці з’їдуться понад 600 вінничан та гостей інших регіонів. Цього дня з ініціативи обласної Ради та Громадської ради при облраді та облдержадміністрації відбудеться Вінницький регіональний форум громадських ініціатив. Учасниками заходу стануть керівники органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій Вінниччини, представники українських і міжнародних інвестиційних та донорських інституцій, посли та консули держав, зацікавлених у реалізації соціальних проектів в нашій області; представники бізнесу.

8 травня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Вінницького регіонального форуму громадських ініціатив.
– Завдання Форуму – налагодити діалог між громадським сектором, владою і бізнесом та об’єднати їхні зусилля щодо залучення соціальних інвестицій у розвиток територіальних громад Вінницької області, – окреслив мету заходу І.Кревський.
Також він зазначив, що Форум стане майданчиком для генерування ідей щодо вирішення соціальних проблем в нашому регіоні, а також перспективного впровадження інноваційних підходів у стратегічному плануванні та місцевому розвитку. В рамках заходу представники бізнесу, влади та грантодавці презентуватимуть актуальні проекти на 2012 рік. В свою чергу представники громадських організацій та територіальних громад зможуть перейняти корисний досвід для реалізації своїх перспективних проектів.

Повернутись Створено: 8 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 974

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація