Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Діалог з педагогами Роздрукувати

Сергій Татусяк: «У кожній місцевій раді мають бути освітяни»

Працівники освітньої галузі мають бути представлені в місцевих радах всіх рівнів. Таку позицію висловив голова обласної Ради Сергій Татусяк 25 травня під час зустрічі із 250-ма вчителями області. Зустріч відбулася у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників, де вчителі в цей час проходять навчальні курси.

Зустріч з освітянами Сергій Татусяк ініціював з метою обмінятися думками та ідеями щодо проектів і програм, які реалізує обласна влада та місцеві органи. Традиційно, голова ознайомив присутніх із концепцією реформування місцевого самоврядування, стратегією розвитку територіальних громад до 2020 року, діяльністю єврорегіону «Дністер».
– Але головне, над чим сьогодні працює обласна Рада, – це зміна моделі влади. Я не вірю, що без реформи влади ми матимемо демократичну, правову, європейську державу, і добротне вільне життя громадян, – зазначив С.Татусяк.
Педагоги у жвавій розмові з очільником облради цікавилися своїми зарплатами, ремонтами шкіл, та оптимізацією начальних закладів області.
Щодо оптимізації мережі загальноосвітніх закладів, то її не уникнути, вважає С.Татусяк. Для цього є об’єктивні обставини та потреба оптимізувати галузевий бюджет.
– Знаю, що з цього питання є полярні точки зору. Той, хто хоче змін на краще – рухається вперед і щось робить; а хто не хоче і має в цьому власний інтерес – той проти. Але, якщо ми хочемо якісної освіти, медицини, – то мусимо йти на реформи, – наголосив Сергій Татусяк.
Він додав, що у реалізації реформ суспільство особливо покладається на освітян як інтелектуальне ядро нації.
– Тому потрібно, щоб у кожній місцевій раді серед депутатів були педагоги, щоб вони впливали на рішення, відстоювали освітянські інтереси, – зауважив голова.
Крім того він закликав вчителів до активнішої участі у громадській роботі та співпраці у цьому напрямі зі студентським та учнівським самоврядуванням.

 

 

Повернутись Створено: 25 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 817

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація