5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діалог з педагогами Роздрукувати

Сергій Татусяк: «У кожній місцевій раді мають бути освітяни»

Працівники освітньої галузі мають бути представлені в місцевих радах всіх рівнів. Таку позицію висловив голова обласної Ради Сергій Татусяк 25 травня під час зустрічі із 250-ма вчителями області. Зустріч відбулася у Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників, де вчителі в цей час проходять навчальні курси.

Зустріч з освітянами Сергій Татусяк ініціював з метою обмінятися думками та ідеями щодо проектів і програм, які реалізує обласна влада та місцеві органи. Традиційно, голова ознайомив присутніх із концепцією реформування місцевого самоврядування, стратегією розвитку територіальних громад до 2020 року, діяльністю єврорегіону «Дністер».
– Але головне, над чим сьогодні працює обласна Рада, – це зміна моделі влади. Я не вірю, що без реформи влади ми матимемо демократичну, правову, європейську державу, і добротне вільне життя громадян, – зазначив С.Татусяк.
Педагоги у жвавій розмові з очільником облради цікавилися своїми зарплатами, ремонтами шкіл, та оптимізацією начальних закладів області.
Щодо оптимізації мережі загальноосвітніх закладів, то її не уникнути, вважає С.Татусяк. Для цього є об’єктивні обставини та потреба оптимізувати галузевий бюджет.
– Знаю, що з цього питання є полярні точки зору. Той, хто хоче змін на краще – рухається вперед і щось робить; а хто не хоче і має в цьому власний інтерес – той проти. Але, якщо ми хочемо якісної освіти, медицини, – то мусимо йти на реформи, – наголосив Сергій Татусяк.
Він додав, що у реалізації реформ суспільство особливо покладається на освітян як інтелектуальне ядро нації.
– Тому потрібно, щоб у кожній місцевій раді серед депутатів були педагоги, щоб вони впливали на рішення, відстоювали освітянські інтереси, – зауважив голова.
Крім того він закликав вчителів до активнішої участі у громадській роботі та співпраці у цьому напрямі зі студентським та учнівським самоврядуванням.

 

 

Повернутись Створено: 25 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація