Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

«Діалоги про Україну» відбулися у Вінниці Роздрукувати

9 жовтня в приміщенні Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича провели «Діалоги про Україну». На зустріч із Міністром оборони України Андрієм Загороднюком прийшли учасники АТО/ООС, волонтери, переселенці, депутати обласної Ради, духовенство області, керівники та працівники департаментів й структурних підрозділів облдержадміністрації, громадськість, ЗМІ.

В залі також були присутні голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, заступники голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, Василь Броварник та Ігор Івасюк.

Розпочав зустріч голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

– Сьогодні Президент та Уряд  України прагнуть зробити усе можливе  для початку реального політичного, дипломатичного діалогу, – підкреслив у вступному слові голова облдержадміністрації Владислав Скальський. – Хочу наголосити на основних позиціях влади: зради і капітуляції немає, ми хочемо повернути свої території. Єдиним майданчиком, де сьогодні може відбуватися спілкування на найвищому рівні залишається Нормандський формат. Шлях до миру не може бути швидким, він буде важким і непростим, але ми повинні пройти його разом, саме тому зараз, як ніколи, важливою є єдність українського народу, наша з вами зваженість і стриманість, уміння не піддаватись на провокації і маніпуляції.

Після чого перед присутніми виступив Андрій Загороднюк окреслив основні важелі і принципи, якими керується влада для забезпечення  мирного врегулювання ситуації на Сході України.

– Розведення військ на Донбасі проводиться у рамках Мінських домовленостей з метою зменшення можливостей ведення прицільного вогню та зниження кількості втрат серед військовослужбовців, – зазначив Міністр оборони. – Ми не здаємо національних інтересів України і нашого суверенітету. Нам потрібен мир, як і будь-якій європейській країні, але не будь-якою ціною! Ми чітко розуміємо з ким маємо справу  з того боку, хто  є  наш ворог, які у нього цілі, і ніяких ілюзій на рахунок цього не маємо. Але ми не маємо права закривати  очі на ті шалені порушення прав громадян, які мають місце на  непідконтрольних територіях. Якщо процес почнеться, то, в першу чергу, ми маємо закрити питання безпеки місцевих жителів, військових, наскільки це можливо, а також прикордонників. Адже ми розуміємо, що це  є можливим тільки за умови контролю над кордоном та повного відведення тяжкого озброєння і незаконних формувань з цієї території. Цей шлях дуже непростий, але якщо є вірогідність розв’язання ситуації зі збереженням стратегічних інтересів України – ми маємо це використати.

За словами урядовця, розведення військ відбуватиметься на трьох ділянках протяжністю по 1 км – у Золотому, Петрівському та Станиці Луганській. Разом це 3 км із  410 км загальної лінії розмежування.

Як зауважив Міністр, наразі у Станиці Луганській вже розведені війська, там зберігається мир, йде звичайне життя, відбудовується тимчасовий міст і постійно здійснюється  моніторинг ситуації.

В ході спілкування зі сторони військових, волонтерів та громадськості звучали різні питання, а також кожен бажаючий мав можливість висловити свою позицію щодо запропонованого шляху завершення війни на Сході.

Такі зустрічі по всій Україні організовує Офіс президента України.  

 

 

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2019 року, 11:10 Переглядів: 195

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація