Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

«Діалоги про Україну» відбулися у Вінниці Роздрукувати

9 жовтня в приміщенні Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича провели «Діалоги про Україну». На зустріч із Міністром оборони України Андрієм Загороднюком прийшли учасники АТО/ООС, волонтери, переселенці, депутати обласної Ради, духовенство області, керівники та працівники департаментів й структурних підрозділів облдержадміністрації, громадськість, ЗМІ.

В залі також були присутні голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, заступники голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, Василь Броварник та Ігор Івасюк.

Розпочав зустріч голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

– Сьогодні Президент та Уряд  України прагнуть зробити усе можливе  для початку реального політичного, дипломатичного діалогу, – підкреслив у вступному слові голова облдержадміністрації Владислав Скальський. – Хочу наголосити на основних позиціях влади: зради і капітуляції немає, ми хочемо повернути свої території. Єдиним майданчиком, де сьогодні може відбуватися спілкування на найвищому рівні залишається Нормандський формат. Шлях до миру не може бути швидким, він буде важким і непростим, але ми повинні пройти його разом, саме тому зараз, як ніколи, важливою є єдність українського народу, наша з вами зваженість і стриманість, уміння не піддаватись на провокації і маніпуляції.

Після чого перед присутніми виступив Андрій Загороднюк окреслив основні важелі і принципи, якими керується влада для забезпечення  мирного врегулювання ситуації на Сході України.

– Розведення військ на Донбасі проводиться у рамках Мінських домовленостей з метою зменшення можливостей ведення прицільного вогню та зниження кількості втрат серед військовослужбовців, – зазначив Міністр оборони. – Ми не здаємо національних інтересів України і нашого суверенітету. Нам потрібен мир, як і будь-якій європейській країні, але не будь-якою ціною! Ми чітко розуміємо з ким маємо справу  з того боку, хто  є  наш ворог, які у нього цілі, і ніяких ілюзій на рахунок цього не маємо. Але ми не маємо права закривати  очі на ті шалені порушення прав громадян, які мають місце на  непідконтрольних територіях. Якщо процес почнеться, то, в першу чергу, ми маємо закрити питання безпеки місцевих жителів, військових, наскільки це можливо, а також прикордонників. Адже ми розуміємо, що це  є можливим тільки за умови контролю над кордоном та повного відведення тяжкого озброєння і незаконних формувань з цієї території. Цей шлях дуже непростий, але якщо є вірогідність розв’язання ситуації зі збереженням стратегічних інтересів України – ми маємо це використати.

За словами урядовця, розведення військ відбуватиметься на трьох ділянках протяжністю по 1 км – у Золотому, Петрівському та Станиці Луганській. Разом це 3 км із  410 км загальної лінії розмежування.

Як зауважив Міністр, наразі у Станиці Луганській вже розведені війська, там зберігається мир, йде звичайне життя, відбудовується тимчасовий міст і постійно здійснюється  моніторинг ситуації.

В ході спілкування зі сторони військових, волонтерів та громадськості звучали різні питання, а також кожен бажаючий мав можливість висловити свою позицію щодо запропонованого шляху завершення війни на Сході.

Такі зустрічі по всій Україні організовує Офіс президента України.  

 

 

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2019 року, 11:10 Переглядів: 109

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація