21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Дипломатичний візит Роздрукувати

Вінниччина – Сербія: інвестиційні та громадські перспективи

Голова облдержадміністрації Микола Джига, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та Вінницький міський голова Володимир Гройсман 31 березня зустрілися із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Сербія Душаном Лазичем.

Ефективність даної зустрічі засвідчило запевнення сербського дипломата у зацікавленості його країни українським бізнесом. Це дає сподівання на те, що Вінниччина може отримувати інвестиції з Сербії та на участь сербського капіталу в модернізації сільського господарства регіону.
Зокрема, про це сказав Микола Джига. Він наголосив, що сторони розглядають можливості співпраці в галузі модернізації агропромислового комплексу області, який складає 75% економіки краю.
Зі свого боку Душан Лазич сказав, що бачить перспективи розвитку економічного співробітництва між Вінниччиною і Сербією. Для цього він готовий сприяти налагодженню ділових контактів між бізнесменами двох країн.

Разом з тим Ігор Кревський поінформував гостя про міжнародну роботу обласної Ради. Зокрема, про те, що на сьогодні рада сприяє поїздкам новообраних голів районних рад, сільських, селищних і міських голів до Польщі для обміну досвідом в системі місцевого самоврядування.
– Вінницька область має на сьогодні 185 контактів з Республікою Польща. Ми пропонуємо не менш тісну співпрацю і Сербській Республіці, – звернувся до Душана Лазича 1-й заступник голови облради.
Надзвичайний та Повноважний Посол відповів, що не бачить перепон для співпраці між регіонами України і Сербії, а також громадськими організаціями, державними чи приватними інституціями обох країн.

Повернутись Створено: 31 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація