Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Дипломатичний візит Роздрукувати

Вінниччина – Сербія: інвестиційні та громадські перспективи

Голова облдержадміністрації Микола Джига, 1-й заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та Вінницький міський голова Володимир Гройсман 31 березня зустрілися із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Сербія Душаном Лазичем.

Ефективність даної зустрічі засвідчило запевнення сербського дипломата у зацікавленості його країни українським бізнесом. Це дає сподівання на те, що Вінниччина може отримувати інвестиції з Сербії та на участь сербського капіталу в модернізації сільського господарства регіону.
Зокрема, про це сказав Микола Джига. Він наголосив, що сторони розглядають можливості співпраці в галузі модернізації агропромислового комплексу області, який складає 75% економіки краю.
Зі свого боку Душан Лазич сказав, що бачить перспективи розвитку економічного співробітництва між Вінниччиною і Сербією. Для цього він готовий сприяти налагодженню ділових контактів між бізнесменами двох країн.

Разом з тим Ігор Кревський поінформував гостя про міжнародну роботу обласної Ради. Зокрема, про те, що на сьогодні рада сприяє поїздкам новообраних голів районних рад, сільських, селищних і міських голів до Польщі для обміну досвідом в системі місцевого самоврядування.
– Вінницька область має на сьогодні 185 контактів з Республікою Польща. Ми пропонуємо не менш тісну співпрацю і Сербській Республіці, – звернувся до Душана Лазича 1-й заступник голови облради.
Надзвичайний та Повноважний Посол відповів, що не бачить перепон для співпраці між регіонами України і Сербії, а також громадськими організаціями, державними чи приватними інституціями обох країн.

Повернутись Створено: 31 березня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація