29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Дипломатичний візит Роздрукувати

Вінниччина має перспективу отримати регіон-партнера у США

Вінницька область має намір заснувати партнерські стосунки із одним з регіонів Сполучених Штатів Америки. Про це повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час зустрічі із Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні Джоном Френсісом Теффтом. 5-6 квітня посол перебуває на Вінниччині з робочим візитом.

Своє перебування в регіоні дипломат розпочав із зустрічі з головою облдержадміністрації Миколою Джигою, головою обласної Ради Сергієм Татусяком, Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом.
Саме під час цієї зустрічі Сергій Татусяк поінформував Джона Теффта про те, що Вінницька область здійснює активну євроінтеграційну діяльність шляхом встановлення партнерських відносин із регіонами країн Європи.
– Завдяки нашим постійним презентаціям у Євросоюзі, Вінниччину там добре знають. Ми б хотіли встановити тісніші контакти зі Сполученими Штатами шляхом співпраці з одним із регіонів країни, – запропонував послу С.Татусяк.
Пан Теффт відповів, що Посольство розгляне дану пропозицію обласної Ради і дасть відповідь.
Крім того, голова облради подякував гостю та його колегам за допомогу вінницьким громадським організаціям у реалізації проектів з розвитку територіальних громад.
– Кілька населених пунктів області реалізували в себе соціальні проекти, завдяки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Ми б хотіли в надалі співпрацювати з даною структурою, – зазначив С.Татусяк.
Джон Теффт наголосив, що робота Фонду із Вінниччиною продовжиться, адже область ефективно використовує допомогу Сполучених Штатів.
– Ви спрямовуєте цю допомогу на людей і на розвиток демократії – це для нас дуже важливо. І я бачу, що в цьому є бажання, як місцевої влади, так самих жителів, – підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол.

Крім того, в ході зустрічі Джон Теффт обговорив із головою облдержадміністрації Миколою Джигою питання земельної реформи в Україні, впровадження енергозберігаючих технологій та протидії корупції.
У розмові з Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом посла цікавили можливості обласного центру переробляти побутові відходи в альтернативні види енергії.

Довідково: протягом 5-6 квітня Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джон Френсіс Теффт ознайомиться з роботою Американського інформаційного центру «Вікно в Америку», Вінницької обласної СЕС, дитячої поліклініки №2 м.Вінниці.

 

Повернутись Створено: 5 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1127

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація