Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Дипломатичний візит Роздрукувати

Вінниччина має перспективу отримати регіон-партнера у США

Вінницька область має намір заснувати партнерські стосунки із одним з регіонів Сполучених Штатів Америки. Про це повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час зустрічі із Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні Джоном Френсісом Теффтом. 5-6 квітня посол перебуває на Вінниччині з робочим візитом.

Своє перебування в регіоні дипломат розпочав із зустрічі з головою облдержадміністрації Миколою Джигою, головою обласної Ради Сергієм Татусяком, Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом.
Саме під час цієї зустрічі Сергій Татусяк поінформував Джона Теффта про те, що Вінницька область здійснює активну євроінтеграційну діяльність шляхом встановлення партнерських відносин із регіонами країн Європи.
– Завдяки нашим постійним презентаціям у Євросоюзі, Вінниччину там добре знають. Ми б хотіли встановити тісніші контакти зі Сполученими Штатами шляхом співпраці з одним із регіонів країни, – запропонував послу С.Татусяк.
Пан Теффт відповів, що Посольство розгляне дану пропозицію обласної Ради і дасть відповідь.
Крім того, голова облради подякував гостю та його колегам за допомогу вінницьким громадським організаціям у реалізації проектів з розвитку територіальних громад.
– Кілька населених пунктів області реалізували в себе соціальні проекти, завдяки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Ми б хотіли в надалі співпрацювати з даною структурою, – зазначив С.Татусяк.
Джон Теффт наголосив, що робота Фонду із Вінниччиною продовжиться, адже область ефективно використовує допомогу Сполучених Штатів.
– Ви спрямовуєте цю допомогу на людей і на розвиток демократії – це для нас дуже важливо. І я бачу, що в цьому є бажання, як місцевої влади, так самих жителів, – підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол.

Крім того, в ході зустрічі Джон Теффт обговорив із головою облдержадміністрації Миколою Джигою питання земельної реформи в Україні, впровадження енергозберігаючих технологій та протидії корупції.
У розмові з Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом посла цікавили можливості обласного центру переробляти побутові відходи в альтернативні види енергії.

Довідково: протягом 5-6 квітня Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джон Френсіс Теффт ознайомиться з роботою Американського інформаційного центру «Вікно в Америку», Вінницької обласної СЕС, дитячої поліклініки №2 м.Вінниці.

 

Повернутись Створено: 5 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 983

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація