Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Дипломатичний візит Роздрукувати

Вінниччина має перспективу отримати регіон-партнера у США

Вінницька область має намір заснувати партнерські стосунки із одним з регіонів Сполучених Штатів Америки. Про це повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час зустрічі із Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні Джоном Френсісом Теффтом. 5-6 квітня посол перебуває на Вінниччині з робочим візитом.

Своє перебування в регіоні дипломат розпочав із зустрічі з головою облдержадміністрації Миколою Джигою, головою обласної Ради Сергієм Татусяком, Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом.
Саме під час цієї зустрічі Сергій Татусяк поінформував Джона Теффта про те, що Вінницька область здійснює активну євроінтеграційну діяльність шляхом встановлення партнерських відносин із регіонами країн Європи.
– Завдяки нашим постійним презентаціям у Євросоюзі, Вінниччину там добре знають. Ми б хотіли встановити тісніші контакти зі Сполученими Штатами шляхом співпраці з одним із регіонів країни, – запропонував послу С.Татусяк.
Пан Теффт відповів, що Посольство розгляне дану пропозицію обласної Ради і дасть відповідь.
Крім того, голова облради подякував гостю та його колегам за допомогу вінницьким громадським організаціям у реалізації проектів з розвитку територіальних громад.
– Кілька населених пунктів області реалізували в себе соціальні проекти, завдяки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Ми б хотіли в надалі співпрацювати з даною структурою, – зазначив С.Татусяк.
Джон Теффт наголосив, що робота Фонду із Вінниччиною продовжиться, адже область ефективно використовує допомогу Сполучених Штатів.
– Ви спрямовуєте цю допомогу на людей і на розвиток демократії – це для нас дуже важливо. І я бачу, що в цьому є бажання, як місцевої влади, так самих жителів, – підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол.

Крім того, в ході зустрічі Джон Теффт обговорив із головою облдержадміністрації Миколою Джигою питання земельної реформи в Україні, впровадження енергозберігаючих технологій та протидії корупції.
У розмові з Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом посла цікавили можливості обласного центру переробляти побутові відходи в альтернативні види енергії.

Довідково: протягом 5-6 квітня Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джон Френсіс Теффт ознайомиться з роботою Американського інформаційного центру «Вікно в Америку», Вінницької обласної СЕС, дитячої поліклініки №2 м.Вінниці.

 

Повернутись Створено: 5 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 921

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація