Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Дипломатичний візит Роздрукувати

Вінниччина має перспективу отримати регіон-партнера у США

Вінницька область має намір заснувати партнерські стосунки із одним з регіонів Сполучених Штатів Америки. Про це повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час зустрічі із Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні Джоном Френсісом Теффтом. 5-6 квітня посол перебуває на Вінниччині з робочим візитом.

Своє перебування в регіоні дипломат розпочав із зустрічі з головою облдержадміністрації Миколою Джигою, головою обласної Ради Сергієм Татусяком, Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом.
Саме під час цієї зустрічі Сергій Татусяк поінформував Джона Теффта про те, що Вінницька область здійснює активну євроінтеграційну діяльність шляхом встановлення партнерських відносин із регіонами країн Європи.
– Завдяки нашим постійним презентаціям у Євросоюзі, Вінниччину там добре знають. Ми б хотіли встановити тісніші контакти зі Сполученими Штатами шляхом співпраці з одним із регіонів країни, – запропонував послу С.Татусяк.
Пан Теффт відповів, що Посольство розгляне дану пропозицію обласної Ради і дасть відповідь.
Крім того, голова облради подякував гостю та його колегам за допомогу вінницьким громадським організаціям у реалізації проектів з розвитку територіальних громад.
– Кілька населених пунктів області реалізували в себе соціальні проекти, завдяки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Ми б хотіли в надалі співпрацювати з даною структурою, – зазначив С.Татусяк.
Джон Теффт наголосив, що робота Фонду із Вінниччиною продовжиться, адже область ефективно використовує допомогу Сполучених Штатів.
– Ви спрямовуєте цю допомогу на людей і на розвиток демократії – це для нас дуже важливо. І я бачу, що в цьому є бажання, як місцевої влади, так самих жителів, – підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол.

Крім того, в ході зустрічі Джон Теффт обговорив із головою облдержадміністрації Миколою Джигою питання земельної реформи в Україні, впровадження енергозберігаючих технологій та протидії корупції.
У розмові з Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом посла цікавили можливості обласного центру переробляти побутові відходи в альтернативні види енергії.

Довідково: протягом 5-6 квітня Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джон Френсіс Теффт ознайомиться з роботою Американського інформаційного центру «Вікно в Америку», Вінницької обласної СЕС, дитячої поліклініки №2 м.Вінниці.

 

Повернутись Створено: 5 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація