Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Дипломатія Роздрукувати

Посла Ізраїлю у Вінниці зацікавили аеропорт, медицина та сільське господарство

24 липня у Вінниці з робочим візитом перебував Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Реувен Дін Ель. Поважний гість прибув із почесною місією: вручення чотирьом вінничанам звання «Праведника світу». Візит розпочався із зустрічі пана Посла із керівництвом області й обласного центру – головою облдержадміністрації Миколою Джигою, головою обласної Ради Сергієм Татусяком та Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом.

Реувен Дін Ель зауважив, що відносини Ізраїлю та Вінницької області стали особливо плідними останні 2-3 роки.
– Ізраїль співпрацює з усією Україною. Але чомусь так склалося, що з Вінниччиною у нас тісніше співробітництво, ніж з іншими регіонами, – зауважив пан Посол.
Він згадав останній спільний проект – це відкриття Вінницького муніципального діагностичного центру. Посол наголосив, що Ізраїль зацікавлений і надалі співпрацювати з Вінницьким регіоном в галузі охорони здоров’я. Зокрема, їхні фахівці готові поділитися досвідом впровадження страхової медицини.
Крім того, Реувен Дін Ель передав очільникам регіону, що ізраїльські бізнесмени зацікавлені у спорудженні на Вінниччині м’ясо-молочних ферм закритого циклу виробництва.
Новою темою співпраці Посол назвав вінницький аеропорт. Наразі вже продаються квитки «Вінниця-Тель-Авів», але це не рятує підприємство, яке ледь тримається на плаву.
– Ми хочемо допомогти «оживити» ваш аеропорт, який має статус міжнародного. Адже наявність його - це великі можливості для області, і навіть для держави, – сказав Реувен Дін Ель.
Він додав, що для ізраїльських інвесторів найбільш привабливим способом вкладення ресурсів в іноземний бізнес є система РРР (рublic-private-partnership) – державно-приватне партнерство.
У зв’язку з цим Микола Джига та Сергій Татусяк передали Послу листа з комерційною пропозицією для ізраїльських бізнесменів щодо розвитку аеропорту «Вінниця».
Сергій Татусяк вкотре наголосив, що обласний бюджет неспроможний самостійно фінансувати дане комунальне підприємство. Тому пошуки інвестора не припиняються і ведеться активна промоція даного об’єкта.
Голова облради повідомив, що інформація про аеропорт прозвучить і під час презентації Єврорегіону «Дністер» у Брюсселі в жовтні цього року.


Повернутись Створено: 24 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 885

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація