24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Дипломатія Роздрукувати

Посла Ізраїлю у Вінниці зацікавили аеропорт, медицина та сільське господарство

24 липня у Вінниці з робочим візитом перебував Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Реувен Дін Ель. Поважний гість прибув із почесною місією: вручення чотирьом вінничанам звання «Праведника світу». Візит розпочався із зустрічі пана Посла із керівництвом області й обласного центру – головою облдержадміністрації Миколою Джигою, головою обласної Ради Сергієм Татусяком та Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом.

Реувен Дін Ель зауважив, що відносини Ізраїлю та Вінницької області стали особливо плідними останні 2-3 роки.
– Ізраїль співпрацює з усією Україною. Але чомусь так склалося, що з Вінниччиною у нас тісніше співробітництво, ніж з іншими регіонами, – зауважив пан Посол.
Він згадав останній спільний проект – це відкриття Вінницького муніципального діагностичного центру. Посол наголосив, що Ізраїль зацікавлений і надалі співпрацювати з Вінницьким регіоном в галузі охорони здоров’я. Зокрема, їхні фахівці готові поділитися досвідом впровадження страхової медицини.
Крім того, Реувен Дін Ель передав очільникам регіону, що ізраїльські бізнесмени зацікавлені у спорудженні на Вінниччині м’ясо-молочних ферм закритого циклу виробництва.
Новою темою співпраці Посол назвав вінницький аеропорт. Наразі вже продаються квитки «Вінниця-Тель-Авів», але це не рятує підприємство, яке ледь тримається на плаву.
– Ми хочемо допомогти «оживити» ваш аеропорт, який має статус міжнародного. Адже наявність його - це великі можливості для області, і навіть для держави, – сказав Реувен Дін Ель.
Він додав, що для ізраїльських інвесторів найбільш привабливим способом вкладення ресурсів в іноземний бізнес є система РРР (рublic-private-partnership) – державно-приватне партнерство.
У зв’язку з цим Микола Джига та Сергій Татусяк передали Послу листа з комерційною пропозицією для ізраїльських бізнесменів щодо розвитку аеропорту «Вінниця».
Сергій Татусяк вкотре наголосив, що обласний бюджет неспроможний самостійно фінансувати дане комунальне підприємство. Тому пошуки інвестора не припиняються і ведеться активна промоція даного об’єкта.
Голова облради повідомив, що інформація про аеропорт прозвучить і під час презентації Єврорегіону «Дністер» у Брюсселі в жовтні цього року.


Повернутись Створено: 24 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 846

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація