Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Директор Агенції регіонального розвитку взяла участь у V Всеукраїнському Форумі інституцій місцевого розвитку Роздрукувати

14 березня в Києві відбувся V Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку (CDI Forum) «Залучення інвестицій та інституції місцевого розвитку». Захід був організований за підтримки проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) спільно з Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

Метою Форуму є поглиблення процесу взаємодії, обміну досвідом і конструктивного діалогу між вітчизняними та зарубіжними інституціями місцевого розвитку.

Захід зібрав близько 100 представників центральних і регіональних органів влади, українських організацій місцевого та регіонального розвитку, проектів міжнародної технічної допомоги, науковців і експертів. Участь у Форумі взяла директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко.

Робота Форуму була поділена на чотири пленарних засідання. Під час першого засідання  було обговорено державні реформи в сфері покращення інвестиційного клімату України, а саме державно-приватне партнерство, майбутнє індустріальних парків в Україні та міста майбутнього.

Про нових інвесторів та історії успіху, зокрема, успіхи Вінниччини учасники мали можливість почути під час другого засідання.

Діючі інвестори та їх супровід було темою третього засідання. Обговорено модель округу Страскона щодо роботи з діючими інвесторами, що є привабливим для інвесторів з Німеччини та виклики, з якими стикаються іноземні інвестори сьогодні.

Під час завершального пленарного засідання було обговорено інструменти залучення інвестицій. Зокрема, було розглянуто програму залучення інвестицій у місто Вінницю – системний та комплексний підхід розвитку інвестиційної діяльності та нарощення інвестицій у розвиток міста.

На завершення Форуму учасники у формі ділової гри мали можливість подискутувати в рамках тематики Форуму.

Повернутись Створено: 16 березня 2018 року, 10:57 Переглядів: 233

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація