Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Директор Агенції регіонального розвитку взяла участь у V Всеукраїнському Форумі інституцій місцевого розвитку Роздрукувати

14 березня в Києві відбувся V Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку (CDI Forum) «Залучення інвестицій та інституції місцевого розвитку». Захід був організований за підтримки проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) спільно з Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

Метою Форуму є поглиблення процесу взаємодії, обміну досвідом і конструктивного діалогу між вітчизняними та зарубіжними інституціями місцевого розвитку.

Захід зібрав близько 100 представників центральних і регіональних органів влади, українських організацій місцевого та регіонального розвитку, проектів міжнародної технічної допомоги, науковців і експертів. Участь у Форумі взяла директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко.

Робота Форуму була поділена на чотири пленарних засідання. Під час першого засідання  було обговорено державні реформи в сфері покращення інвестиційного клімату України, а саме державно-приватне партнерство, майбутнє індустріальних парків в Україні та міста майбутнього.

Про нових інвесторів та історії успіху, зокрема, успіхи Вінниччини учасники мали можливість почути під час другого засідання.

Діючі інвестори та їх супровід було темою третього засідання. Обговорено модель округу Страскона щодо роботи з діючими інвесторами, що є привабливим для інвесторів з Німеччини та виклики, з якими стикаються іноземні інвестори сьогодні.

Під час завершального пленарного засідання було обговорено інструменти залучення інвестицій. Зокрема, було розглянуто програму залучення інвестицій у місто Вінницю – системний та комплексний підхід розвитку інвестиційної діяльності та нарощення інвестицій у розвиток міста.

На завершення Форуму учасники у формі ділової гри мали можливість подискутувати в рамках тематики Форуму.

Повернутись Створено: 16 березня 2018 року, 10:57 Переглядів: 264

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація