4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Директор Агенції регіонального розвитку взяла участь у V Всеукраїнському Форумі інституцій місцевого розвитку Роздрукувати

14 березня в Києві відбувся V Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку (CDI Forum) «Залучення інвестицій та інституції місцевого розвитку». Захід був організований за підтримки проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) спільно з Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

Метою Форуму є поглиблення процесу взаємодії, обміну досвідом і конструктивного діалогу між вітчизняними та зарубіжними інституціями місцевого розвитку.

Захід зібрав близько 100 представників центральних і регіональних органів влади, українських організацій місцевого та регіонального розвитку, проектів міжнародної технічної допомоги, науковців і експертів. Участь у Форумі взяла директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко.

Робота Форуму була поділена на чотири пленарних засідання. Під час першого засідання  було обговорено державні реформи в сфері покращення інвестиційного клімату України, а саме державно-приватне партнерство, майбутнє індустріальних парків в Україні та міста майбутнього.

Про нових інвесторів та історії успіху, зокрема, успіхи Вінниччини учасники мали можливість почути під час другого засідання.

Діючі інвестори та їх супровід було темою третього засідання. Обговорено модель округу Страскона щодо роботи з діючими інвесторами, що є привабливим для інвесторів з Німеччини та виклики, з якими стикаються іноземні інвестори сьогодні.

Під час завершального пленарного засідання було обговорено інструменти залучення інвестицій. Зокрема, було розглянуто програму залучення інвестицій у місто Вінницю – системний та комплексний підхід розвитку інвестиційної діяльності та нарощення інвестицій у розвиток міста.

На завершення Форуму учасники у формі ділової гри мали можливість подискутувати в рамках тематики Форуму.

Повернутись Створено: 16 березня 2018 року, 10:55 Переглядів: 439

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація