Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Директоркою Тульчинського обласного будинку дитини призначено Марію Мазур Роздрукувати

Марія Мазур продовжуватиме очолювати комунальне підприємство обласної Ради «Тульчинський обласний  спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки».  Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав відповідний контракт.

- Досі Марія Мазур працювала в статусі виконувачки обов`язків. До її роботи – жодних претензій. Переконався в цьому, побувавши в закладі, - зазначив Вячеслав Соколовий. -  Виховання, лікування, проведення медико-соціальної реабілітації дітей у закладі – на найвищому рівні. В Будинку дитини все влаштовано так, щоб вихованцям було затишно, а  в фахівців  була можливість якісно працювати.

У спеціалізованому Будинку дитини Вячеслав Соколовий  звернув увагу на умови перебування маленьких пацієнтів і відзначив, що в приміщенні тепло, на період повітряних тривог дітей переміщують у добре обладнане укриття.

- Все це – завдяки Марії Олексіївні та всьому медичному й педагогічному колективу, - наголосив Вячеслав Соколовий. - Ці люди працюють за покликом своїх сердець. І це дає результат! Обласна Рада завжди готова надати підтримку.

Довідково. КНП «Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної Ради» надає послуги третинної медичної допомоги дітям, здійснює утримання, виховання, лікування, проведення медико-соціальної реабілітації дітей від народження до 6 років, дітей з інвалідністю – до 7 років.

 

Повернутись Створено: 20 листопада 2023 року, 10:13

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація