19 січня о 15.00  у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Директору комунального підприємства «Антопільське» вручили контракт на 3 роки Роздрукувати

21 грудня голова обласної Ради Анатолій Олійник вручив контракт директору комунального підприємства «Антопільське» Олегу Бовсунівському. Очільник найвищого самоврядного органу області вручив йому рішення обласної Ради від 4 грудня 2018 року №730, згідно з яким із Олегом Петровичем укладено контракт терміном на три роки. Анатолій Олійник побажав керівнику натхнення в роботі, нових звершень, а також здоров’я та сімейного благополуччя.

Комунальне підприємство «Антопільське» створене з метою здійснення виробничо-господарської діяльності, виробництва і переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продуктів тваринництва та їхньої реалізації. На балансі підприємства нараховується сім будівель та споруд, Також є 13 транспортних засобів та сільгоспінвентар: чотири сівалки, два культиватори, один пристрій для збирання соняшника, дві доїльні установки. На підприємстві  працює дев’ятеро осіб.

Повернутись Створено: 21 грудня 2018 року, 12:11 Переглядів: 549

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація