5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Дірк Шубель завершує свою місію у Республіці Молдова Роздрукувати

 

           Відбулась зустріч голови Вінницької обласної Ради, голови Єврорегіону «Дністер» Сергія Татусяка з главою делегації Європейського Союзу в Республіці Молдова Дірком Шубелем  під час роботи Форуму «Транскордонне співробітництво та європейська інтеграція», який проходив за ініціативи Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру» 27 серпня в місті Унгень, Республіка Молдова.

         Під час особистого спілкування з Сергієм Татусяком, Дірк Шубель зазначив:

- Я радий, що за чотири роки мого мандату Республіка Молдова помітно просунулась на шляху до демократичних реформ і довела свою прихильність євроінтеграційному курсу. Сьогодні я бачу ефективність співпраці обох єврорегіонів “Дністер” та “Сірет-Прут -Ністру”, саме ця робота сприяє розвитку транскордонних та євроінтеграційних процесів між сусідніми країнами.

         Також він повідомив, що з 1 вересня перебуватиме у Брюсселі буде працювати Главою підрозділу Європейської Служби зовнішньополітичної діяльності, що займається питаннями двосторонніх відносин ЄС та країн Східного Партнерства. Дірк Шубель запропонував свою допомогу в організації  зустрічей для делегації з Вінницької області у Брюсселі, в рамках  Відкритих днів 2013, а саме 11-ий Європейський тиждень регіонів та міст, що

відбудеться у період з 7 до 10 жовтня.

Довідка:

          Глава делегації Європейського союзу в Республіці Молдова Дірк Шубель з 2009 року завершує свою дипломатичну місію 31.08.2013 року в Молдові. З відповідних джерел, відомо, що на його місце призначено дипломата Піркка Тапіола. Піркка Тапіола призначений на цей пост верховним представником ЄС з міжнародних справ і політики безпеки, віце-головою Європейської комісії Кетріном Ештоном. 

Повернутись Створено: 31 серпня 2013 року, 20:38 Переглядів: 1049

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація