Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Діти Михайлівки матимуть ігровий майданчик Роздрукувати

Для дітей надзвичайно важливо мати спеціально облаштований простір для фізичної активності, адже ігри на свіжому повітрі - це одна із запорук міцного здоров’я та гарного настрою. Мати спеціально облаштоване для таких потреб місце – мрія кожного з батьків і дітей, особливо у сільській місцевості, де дитячий майданчик з гірками, гойдалками, каруселями,  лавочками для відпочинку батьків – розкіш.

Розуміючи ці потреби, депутат обласної Ради, приватний підприємець Володимир Зарічанський закупив та організував доставку елементів сучасного ігрового дитячого майданчика  ще в одну з громад Бершадщини – Михайлівську.

Машину з елементами дитмайданчика радо зустріли жителі громади та сільський голова Анатолій Палагній. Про те, що Володимир Анатолійович планує зробити такий подарунок дітям села, з Анатолієм Петровичем він вів розмову ще раніше, але час не оговорювався, тому вийшов справжній сюрприз.

– Кожне із сіл, велике чи маленьке, будь-якого куточка України, повинно мати місця для відпочинку, здорового дозвілля та розвитку найменших членів їхніх громад. Адже діти – наше майбутнє і якщо вони зростатимуть у злагоді, добробуті, будуть активними та фізично здоровими – гідне завтра чекає кожного з нас, представників старших поколінь,  – висловив думку Володимир Анатолійович, доставивши подарунок у громаду.

Встановлення конструкцій дитячого майданчика заплановане вже найближчим часом. Вдало вибране й місце для його розташування – у центрі села, поряд з Будинком культури.

Повернутись Створено: 13 липня 2018 року, 12:40 Переглядів: 364

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація