4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діти Михайлівки матимуть ігровий майданчик Роздрукувати

Для дітей надзвичайно важливо мати спеціально облаштований простір для фізичної активності, адже ігри на свіжому повітрі - це одна із запорук міцного здоров’я та гарного настрою. Мати спеціально облаштоване для таких потреб місце – мрія кожного з батьків і дітей, особливо у сільській місцевості, де дитячий майданчик з гірками, гойдалками, каруселями,  лавочками для відпочинку батьків – розкіш.

Розуміючи ці потреби, депутат обласної Ради, приватний підприємець Володимир Зарічанський закупив та організував доставку елементів сучасного ігрового дитячого майданчика  ще в одну з громад Бершадщини – Михайлівську.

Машину з елементами дитмайданчика радо зустріли жителі громади та сільський голова Анатолій Палагній. Про те, що Володимир Анатолійович планує зробити такий подарунок дітям села, з Анатолієм Петровичем він вів розмову ще раніше, але час не оговорювався, тому вийшов справжній сюрприз.

– Кожне із сіл, велике чи маленьке, будь-якого куточка України, повинно мати місця для відпочинку, здорового дозвілля та розвитку найменших членів їхніх громад. Адже діти – наше майбутнє і якщо вони зростатимуть у злагоді, добробуті, будуть активними та фізично здоровими – гідне завтра чекає кожного з нас, представників старших поколінь,  – висловив думку Володимир Анатолійович, доставивши подарунок у громаду.

Встановлення конструкцій дитячого майданчика заплановане вже найближчим часом. Вдало вибране й місце для його розташування – у центрі села, поряд з Будинком культури.

Повернутись Створено: 13 липня 2018 року, 12:40 Переглядів: 484

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація