Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Діти Михайлівки матимуть ігровий майданчик Роздрукувати

Для дітей надзвичайно важливо мати спеціально облаштований простір для фізичної активності, адже ігри на свіжому повітрі - це одна із запорук міцного здоров’я та гарного настрою. Мати спеціально облаштоване для таких потреб місце – мрія кожного з батьків і дітей, особливо у сільській місцевості, де дитячий майданчик з гірками, гойдалками, каруселями,  лавочками для відпочинку батьків – розкіш.

Розуміючи ці потреби, депутат обласної Ради, приватний підприємець Володимир Зарічанський закупив та організував доставку елементів сучасного ігрового дитячого майданчика  ще в одну з громад Бершадщини – Михайлівську.

Машину з елементами дитмайданчика радо зустріли жителі громади та сільський голова Анатолій Палагній. Про те, що Володимир Анатолійович планує зробити такий подарунок дітям села, з Анатолієм Петровичем він вів розмову ще раніше, але час не оговорювався, тому вийшов справжній сюрприз.

– Кожне із сіл, велике чи маленьке, будь-якого куточка України, повинно мати місця для відпочинку, здорового дозвілля та розвитку найменших членів їхніх громад. Адже діти – наше майбутнє і якщо вони зростатимуть у злагоді, добробуті, будуть активними та фізично здоровими – гідне завтра чекає кожного з нас, представників старших поколінь,  – висловив думку Володимир Анатолійович, доставивши подарунок у громаду.

Встановлення конструкцій дитячого майданчика заплановане вже найближчим часом. Вдало вибране й місце для його розташування – у центрі села, поряд з Будинком культури.

Повернутись Створено: 13 липня 2018 року, 12:40 Переглядів: 407

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація