Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Діти разом з працівниками облради та облдержадміністрації посадили 2 га лісу Роздрукувати

В суботу, 2 квітня, працівники виконавчого апарату Вінницької обласної Ради та облдержадміністрації, а також депутати  та діти з Грижинецького учнівського лісництва садили ліс у Калинівському районі. Суботник був проведений у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу  у твоїх руках». Вона стартувала 21 березня, коли відзначається Міжнародний день лісів, та завершиться 16 квітня у День довкілля.

На підготовлену земельну ділянку неподалік села Медвідка Калинівського району приїхали перший заступник голови облради Людмила Щербаківська, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, керівники управлінь, депутати обласної Ради та працівники виконавчого апарату.

- Цьогоріч в рамках місячника ми засадили вже 1195 гектарів державного лісового фонду, - розповідає начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар. - На 250 гектарах посадили новий ліс і на 65 гектарах провели природне поновлення. Сьогодні маємо 13% лісистості на Вінниччині. Хочемо збільшити до 15-20%.  Посадку лісів в цьому році практично завершено.

Перед початком посадки усім учасникам лісокультурного заходу роздали кепки та футболки «Майбутнє лісу у твоїх руках». А лісники провели інструктаж. Пояснили, що спішити не потрібно, адже ліс засаджується на роки і пересаджувати його вже не буде можливості. Роздали  спеціальні інструменти для посадки – мечі  Колесова та пояснили як ними користуватись, аби майбутні дерева добре приживалися. Роздали відра з саджанцями.

Цього року на ділянці 2 га вінничани садили дуб звичайний, а через три рядки – лісову грушу (для птахів і звірів) та чорний горіх, деревина якого втричі цінніша за деревину дуба.

Впродовж кількох годин 25 дітей з Грижинецького учнівського лісництва та 45 чиновників посадили близько 3500 садженців. 

 

Повернутись Створено: 2 квітня 2016 року, 14:28 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація