Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діти разом з працівниками облради та облдержадміністрації посадили 2 га лісу Роздрукувати

В суботу, 2 квітня, працівники виконавчого апарату Вінницької обласної Ради та облдержадміністрації, а також депутати  та діти з Грижинецького учнівського лісництва садили ліс у Калинівському районі. Суботник був проведений у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу  у твоїх руках». Вона стартувала 21 березня, коли відзначається Міжнародний день лісів, та завершиться 16 квітня у День довкілля.

На підготовлену земельну ділянку неподалік села Медвідка Калинівського району приїхали перший заступник голови облради Людмила Щербаківська, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, керівники управлінь, депутати обласної Ради та працівники виконавчого апарату.

- Цьогоріч в рамках місячника ми засадили вже 1195 гектарів державного лісового фонду, - розповідає начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Бондар. - На 250 гектарах посадили новий ліс і на 65 гектарах провели природне поновлення. Сьогодні маємо 13% лісистості на Вінниччині. Хочемо збільшити до 15-20%.  Посадку лісів в цьому році практично завершено.

Перед початком посадки усім учасникам лісокультурного заходу роздали кепки та футболки «Майбутнє лісу у твоїх руках». А лісники провели інструктаж. Пояснили, що спішити не потрібно, адже ліс засаджується на роки і пересаджувати його вже не буде можливості. Роздали  спеціальні інструменти для посадки – мечі  Колесова та пояснили як ними користуватись, аби майбутні дерева добре приживалися. Роздали відра з саджанцями.

Цього року на ділянці 2 га вінничани садили дуб звичайний, а через три рядки – лісову грушу (для птахів і звірів) та чорний горіх, деревина якого втричі цінніша за деревину дуба.

Впродовж кількох годин 25 дітей з Грижинецького учнівського лісництва та 45 чиновників посадили близько 3500 садженців. 

 

Повернутись Створено: 2 квітня 2016 року, 14:28 Переглядів: 1042

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація