Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діти села Устя отримали у подарунок ігровий майданчик Роздрукувати

Днями у селі Усті Бершадського району за сприяння депутата обласної Ради, приватного підприємця Володимира Зарічанського встановлено та урочисто відкрито сучасний дитячий ігровий майданчик. Майданчик встановлено в центрі села, у парковій частині, на території Будинку культури. 

На свято завітали й діти з сіл Лугова, Осіївка, Мала Киріївка та інших сіл району.

– Дорослі докладають багато зусиль, щоб наші діти росли в турботі. Сподіваюсь, що дитячий сміх на майданчику лунатиме постійно, а батьки матимуть можливість спокійно спостерігати за тим, як бавляться їхні дітлахи та бути впевненими за їхню безпеку, – сказав у своєму виступі Володимир Зарічанський.

Після офіційного перерізання жовто-блакитної стрічки на дітей чекала розважальна концертно-ігрова програма. Яскраві ляльки-велетні подарували кожному присутньому гарний настрій, безліч жартів, цікавих конкурсів та корисних подарунків. А солодощі отримали всі діти на святі. Також Володимир Анатолійович передав подарунки учням початкової школи та вихованцям дитячого садочка.

Свою творчість гостям святкового дійства дарували  танцювальний колектив «Світанок» та учні місцевої школи під керівництвом Тамари Атаманенко. Цей день став справжнім святом у селі і ще раз довів, що всі проблемні питання громади можуть бути вирішені завдяки добрій співпраці.

Повернутись Створено: 8 червня 2018 року, 12:03 Переглядів: 1071

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація