24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діти Тростянеччини отримали святкові подарунки на новорічні та різдвяні свята Роздрукувати

Уже декілька років поспіль депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур опікується дітьми Тростянеччини. Під час проведення новорічно-різдвяних свят він  відвідав Летківську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів та дошкільний навчальний заклад, Тростянчицький садок і середню школу І-ІІІ ступенів, Четвертинівську школу І-ІІІ ступенів, Гордіївський садок та середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, а також Тростянецький будинок дитячої творчості.

Окрім того, депутат відвідав загальноосвітню школу І-ІІ ступенів і дитячий садок у Великій Стратіївці. За традицією дітки підготували святкову програму та отримали новорічні подарунки.

– Протягом року я, як депутат обласної Ради, активно співпрацюю з сільськими головами Тростянецького району та сусідніх районів в рамках поліпшення благоустрою, розвитку комунікацій населених пунктів. В межах власних компетенцій відстоюю інтереси громад на обласному рівні, – зазначив Геннадій Мазур. – З прийняттям обласного бюджету, місцеві органи місцевого самоврядування зможуть більш ефективно брати участь у конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінницької області. І саме від сільської еліти – вчителів, медиків, працівників культури, місцевих депутатів та сільських голів буде залежати частка допомоги обласного бюджету в різноманітних проектах.

Геннадій Мазур також відвідав Демидівський навчально-виховний комплекс «школу-сад». Разом із директором закладу Тетяною Слободяник вручив  вихованцям  подарунки. Депутат обласної Ради поспілкувався з учителями про суспільно-політичну ситуацію в державі та фінансування галузі освіти, а також про розвиток територіальних громад.

Повернутись Створено: 4 січня 2018 року, 11:53 Переглядів: 565

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація