Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діти учасників АТО відвідали аквапарк Роздрукувати

63 дітей з родин учасників АТО Шаргородщини відвідали аквапарк «Акварай» у селі Гибалівка поблизу Шаргорода. Ініціатором заходу стала  депутат обласної Ради, голова ГО «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір.

Цього дня дітей та їхні батьків чекали розважальна програма, шоу мильних бульбашок, смачний обід та море позитивних емоцій від стрімких спусків з гірок у басейн – до водних розваг. Протягом усього дня дітей розважали професійні аніматори, тож малеча отримала максимум позитиву.

– Намагаючись дарувати діткам радість, які, мабуть, як ніхто, потребують позитивних емоцій та вражень, вже другий рік поспіль наша ГО «Життя та розвиток громад» співпрацює зі спілками учасників АТО в районах області щодо організації дозвілля малечі.  Так, за нашої підтримки понад 700 дітей з Вінниччини уже  відвідали аквапарки. У Шаргороді  зустрілася з родинами та дітьми учасників АТО. Переконана, що діти та дружини наших захисників потребують максимальної уваги, адже те, що довелось пережити їхнім родинам, залишає відбиток на довгі роки. Ми намагалися подарувати максимум позитиву та влаштувати чудовий відпочинок, – зазначила Лариса Миколаївна.

Лариса Білозір вже багато років опікується культурно-мистецькими заходами та підтримкою талановитої молоді, освітніми проектами, родинами та дітками воїнів АТО. З початку року близько 200 дітей з родин учасників АТО з Вінниччини відвідали Хмельницький аквапарк «7 Океан».

Загалом у 2017 році аквапарк у Хмельницькому відвідали 450 дітей учасників АТО та загиблих з Вінницької області, 2018 – став продовження доброї справи у нещодавно відкритому аквапарку для всієї родини у Шарогороді.

Повернутись Створено: 20 липня 2018 року, 16:09 Переглядів: 1694

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація