Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Діти учасників АТО відвідали аквапарк Роздрукувати

63 дітей з родин учасників АТО Шаргородщини відвідали аквапарк «Акварай» у селі Гибалівка поблизу Шаргорода. Ініціатором заходу стала  депутат обласної Ради, голова ГО «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір.

Цього дня дітей та їхні батьків чекали розважальна програма, шоу мильних бульбашок, смачний обід та море позитивних емоцій від стрімких спусків з гірок у басейн – до водних розваг. Протягом усього дня дітей розважали професійні аніматори, тож малеча отримала максимум позитиву.

– Намагаючись дарувати діткам радість, які, мабуть, як ніхто, потребують позитивних емоцій та вражень, вже другий рік поспіль наша ГО «Життя та розвиток громад» співпрацює зі спілками учасників АТО в районах області щодо організації дозвілля малечі.  Так, за нашої підтримки понад 700 дітей з Вінниччини уже  відвідали аквапарки. У Шаргороді  зустрілася з родинами та дітьми учасників АТО. Переконана, що діти та дружини наших захисників потребують максимальної уваги, адже те, що довелось пережити їхнім родинам, залишає відбиток на довгі роки. Ми намагалися подарувати максимум позитиву та влаштувати чудовий відпочинок, – зазначила Лариса Миколаївна.

Лариса Білозір вже багато років опікується культурно-мистецькими заходами та підтримкою талановитої молоді, освітніми проектами, родинами та дітками воїнів АТО. З початку року близько 200 дітей з родин учасників АТО з Вінниччини відвідали Хмельницький аквапарк «7 Океан».

Загалом у 2017 році аквапарк у Хмельницькому відвідали 450 дітей учасників АТО та загиблих з Вінницької області, 2018 – став продовження доброї справи у нещодавно відкритому аквапарку для всієї родини у Шарогороді.

Повернутись Створено: 20 липня 2018 року, 16:09 Переглядів: 1438

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація