Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Діти учасників АТО відвідали аквапарк Роздрукувати

63 дітей з родин учасників АТО Шаргородщини відвідали аквапарк «Акварай» у селі Гибалівка поблизу Шаргорода. Ініціатором заходу стала  депутат обласної Ради, голова ГО «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір.

Цього дня дітей та їхні батьків чекали розважальна програма, шоу мильних бульбашок, смачний обід та море позитивних емоцій від стрімких спусків з гірок у басейн – до водних розваг. Протягом усього дня дітей розважали професійні аніматори, тож малеча отримала максимум позитиву.

– Намагаючись дарувати діткам радість, які, мабуть, як ніхто, потребують позитивних емоцій та вражень, вже другий рік поспіль наша ГО «Життя та розвиток громад» співпрацює зі спілками учасників АТО в районах області щодо організації дозвілля малечі.  Так, за нашої підтримки понад 700 дітей з Вінниччини уже  відвідали аквапарки. У Шаргороді  зустрілася з родинами та дітьми учасників АТО. Переконана, що діти та дружини наших захисників потребують максимальної уваги, адже те, що довелось пережити їхнім родинам, залишає відбиток на довгі роки. Ми намагалися подарувати максимум позитиву та влаштувати чудовий відпочинок, – зазначила Лариса Миколаївна.

Лариса Білозір вже багато років опікується культурно-мистецькими заходами та підтримкою талановитої молоді, освітніми проектами, родинами та дітками воїнів АТО. З початку року близько 200 дітей з родин учасників АТО з Вінниччини відвідали Хмельницький аквапарк «7 Океан».

Загалом у 2017 році аквапарк у Хмельницькому відвідали 450 дітей учасників АТО та загиблих з Вінницької області, 2018 – став продовження доброї справи у нещодавно відкритому аквапарку для всієї родини у Шарогороді.

Повернутись Створено: 20 липня 2018 року, 16:09 Переглядів: 1520

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація