Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Діти учасників АТО відвідали аквапарк Роздрукувати

63 дітей з родин учасників АТО Шаргородщини відвідали аквапарк «Акварай» у селі Гибалівка поблизу Шаргорода. Ініціатором заходу стала  депутат обласної Ради, голова ГО «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір.

Цього дня дітей та їхні батьків чекали розважальна програма, шоу мильних бульбашок, смачний обід та море позитивних емоцій від стрімких спусків з гірок у басейн – до водних розваг. Протягом усього дня дітей розважали професійні аніматори, тож малеча отримала максимум позитиву.

– Намагаючись дарувати діткам радість, які, мабуть, як ніхто, потребують позитивних емоцій та вражень, вже другий рік поспіль наша ГО «Життя та розвиток громад» співпрацює зі спілками учасників АТО в районах області щодо організації дозвілля малечі.  Так, за нашої підтримки понад 700 дітей з Вінниччини уже  відвідали аквапарки. У Шаргороді  зустрілася з родинами та дітьми учасників АТО. Переконана, що діти та дружини наших захисників потребують максимальної уваги, адже те, що довелось пережити їхнім родинам, залишає відбиток на довгі роки. Ми намагалися подарувати максимум позитиву та влаштувати чудовий відпочинок, – зазначила Лариса Миколаївна.

Лариса Білозір вже багато років опікується культурно-мистецькими заходами та підтримкою талановитої молоді, освітніми проектами, родинами та дітками воїнів АТО. З початку року близько 200 дітей з родин учасників АТО з Вінниччини відвідали Хмельницький аквапарк «7 Океан».

Загалом у 2017 році аквапарк у Хмельницькому відвідали 450 дітей учасників АТО та загиблих з Вінницької області, 2018 – став продовження доброї справи у нещодавно відкритому аквапарку для всієї родини у Шарогороді.

Повернутись Створено: 20 липня 2018 року, 16:09 Переглядів: 1486

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація