Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Діти з Іванівської ОТГ приїздили на екскурсію до Вінниці Роздрукувати

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування з метою підвищення культурного розвитку та патріотичного духу організовує екскурсії до міста  Вінниці для дітей учасників АТО, сиріт, дітей працівників сільських та селищних рад Вінницької області, що є активними членами Асоціації.

14 серпня  Вінниця приймала юних гостей з Іванівської ОТГ. Знайомство з містом розпочалося з трамвайного депо та поїздкою містом на трамваї. Під час екскурсії діти дізнались найцікавіші факти з історії Вінниці та побачили визначні пам’ятки міста.

Крім того, діти відвідали у місті Подільський зоопарк. Діти кажуть, у захваті від звірів, яких багато побачили вперше. Візит до зоопарку, кажуть організатори, видався ще й дуже пізнавальним, окрім побаченого, діти дізнались багато інформації про тварин.

Потім була екскурсія до Вінницького музею зброї. Тут школярі оглянули композиції музею, ознайомилися з історією кожного виставкового експоната та поласували смачною солдатською кашею.

Сповнені позитивних емоцій та знань, здобутих протягом дня, діти поїхали додому, подякувавши працівникам Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за цікаво та корисно проведений час.

Керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк зазначив, що має на меті продовжити проведення поїздок, екскурсій та інших заходів, що розширюють кругозір та сприяють всебічному розвитку для найактивніших громад – членів Асоціації.

Повернутись Створено: 15 серпня 2019 року, 13:02 Переглядів: 165

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація