Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діти з Іванівської ОТГ приїздили на екскурсію до Вінниці Роздрукувати

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування з метою підвищення культурного розвитку та патріотичного духу організовує екскурсії до міста  Вінниці для дітей учасників АТО, сиріт, дітей працівників сільських та селищних рад Вінницької області, що є активними членами Асоціації.

14 серпня  Вінниця приймала юних гостей з Іванівської ОТГ. Знайомство з містом розпочалося з трамвайного депо та поїздкою містом на трамваї. Під час екскурсії діти дізнались найцікавіші факти з історії Вінниці та побачили визначні пам’ятки міста.

Крім того, діти відвідали у місті Подільський зоопарк. Діти кажуть, у захваті від звірів, яких багато побачили вперше. Візит до зоопарку, кажуть організатори, видався ще й дуже пізнавальним, окрім побаченого, діти дізнались багато інформації про тварин.

Потім була екскурсія до Вінницького музею зброї. Тут школярі оглянули композиції музею, ознайомилися з історією кожного виставкового експоната та поласували смачною солдатською кашею.

Сповнені позитивних емоцій та знань, здобутих протягом дня, діти поїхали додому, подякувавши працівникам Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за цікаво та корисно проведений час.

Керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк зазначив, що має на меті продовжити проведення поїздок, екскурсій та інших заходів, що розширюють кругозір та сприяють всебічному розвитку для найактивніших громад – членів Асоціації.

Повернутись Створено: 15 серпня 2019 року, 13:02 Переглядів: 301

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація