24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діти з Іванівської ОТГ приїздили на екскурсію до Вінниці Роздрукувати

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування з метою підвищення культурного розвитку та патріотичного духу організовує екскурсії до міста  Вінниці для дітей учасників АТО, сиріт, дітей працівників сільських та селищних рад Вінницької області, що є активними членами Асоціації.

14 серпня  Вінниця приймала юних гостей з Іванівської ОТГ. Знайомство з містом розпочалося з трамвайного депо та поїздкою містом на трамваї. Під час екскурсії діти дізнались найцікавіші факти з історії Вінниці та побачили визначні пам’ятки міста.

Крім того, діти відвідали у місті Подільський зоопарк. Діти кажуть, у захваті від звірів, яких багато побачили вперше. Візит до зоопарку, кажуть організатори, видався ще й дуже пізнавальним, окрім побаченого, діти дізнались багато інформації про тварин.

Потім була екскурсія до Вінницького музею зброї. Тут школярі оглянули композиції музею, ознайомилися з історією кожного виставкового експоната та поласували смачною солдатською кашею.

Сповнені позитивних емоцій та знань, здобутих протягом дня, діти поїхали додому, подякувавши працівникам Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за цікаво та корисно проведений час.

Керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк зазначив, що має на меті продовжити проведення поїздок, екскурсій та інших заходів, що розширюють кругозір та сприяють всебічному розвитку для найактивніших громад – членів Асоціації.

Повернутись Створено: 15 серпня 2019 року, 13:02 Переглядів: 221

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація