Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Діти з Іванівської ОТГ приїздили на екскурсію до Вінниці Роздрукувати

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування з метою підвищення культурного розвитку та патріотичного духу організовує екскурсії до міста  Вінниці для дітей учасників АТО, сиріт, дітей працівників сільських та селищних рад Вінницької області, що є активними членами Асоціації.

14 серпня  Вінниця приймала юних гостей з Іванівської ОТГ. Знайомство з містом розпочалося з трамвайного депо та поїздкою містом на трамваї. Під час екскурсії діти дізнались найцікавіші факти з історії Вінниці та побачили визначні пам’ятки міста.

Крім того, діти відвідали у місті Подільський зоопарк. Діти кажуть, у захваті від звірів, яких багато побачили вперше. Візит до зоопарку, кажуть організатори, видався ще й дуже пізнавальним, окрім побаченого, діти дізнались багато інформації про тварин.

Потім була екскурсія до Вінницького музею зброї. Тут школярі оглянули композиції музею, ознайомилися з історією кожного виставкового експоната та поласували смачною солдатською кашею.

Сповнені позитивних емоцій та знань, здобутих протягом дня, діти поїхали додому, подякувавши працівникам Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за цікаво та корисно проведений час.

Керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк зазначив, що має на меті продовжити проведення поїздок, екскурсій та інших заходів, що розширюють кругозір та сприяють всебічному розвитку для найактивніших громад – членів Асоціації.

Повернутись Створено: 15 серпня 2019 року, 13:02 Переглядів: 116

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація