Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Систему електронного документообігу планують запустити на черговій сесії обласної Ради

    17 січня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів засідання щодо запровадження електронного документообігу для депутатів обласної Ради. Участь в роботі взяли начальник відділу інформаційних технологій виконавчого апарату Олег Лебідь, розробники програмного забезпечення – керівник відділу по роботі з клієнтами дизайн-студії &laqu ....

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

Діти захисників із Вінницької області відпочивають у Польщі Роздрукувати

Днями двадцятеро дітей віком від 10 до 16 років загиблих Героїв АТО/ООС з Вінницької області та учасників бойових дій, які стояли на обороні нашої держави і отримали тілесні травми, відправились до Польщі у рамках Вінницько-Сьвєнтокшиської співпраці.

Протягом дев’яти днів вони відпочиватимуть та знайомитимуться з культурою, історичними пам’ятками та туристичними локаціями сусідньої держави. Традиційний оздоровчий відпочинок дітей, родини яких постраждали під час проведення антитерористичної операції на Сході України, відбувається вже вп’яте.

– Ви для нас – особливі гості. Ви приїхали в регіон надзвичайно доброзичливих людей. Бажаємо вам багато посмішок, незважаючи на ваші важкі переживання, які довелося вам відчути. Ми сподіваємось, що це перебування стане не лише можливістю познайомитися зі Свьєнтокшиською провінцією, але й дозволить відпочити від проблем повсякденного життя, – сказав член правління провінції Маріуш Госек.

Він наголосив, що ініціатива прийняття українських дітей буде продовжена воєводським самоврядуванням у наступні роки.

Всі витрати щодо перебування юних вінничан на себе взяла польська сторона, надання транспортних послуг у обох напрямках забезпечено за рахунок коштів обласного бюджету.

Програма перебування вінничан у Польщі включає зустріч з керівництвом Сьвєнтокшиського воєводства в Маршалківській управі, прогулянку до Палацу Краківських Єпископів – Національного музею у м. Кельце, відвідини костелу Святого Марчіна, Варшавських Воріт, екскурсійний рейс річкою Вісла у м. Сандомєж. Також діти відвідають гору Свєнти Кшиж, а під час оглядової вистави у Енергетичному Центрі Науки долучаться до майстер-класу. Запланована насичена програма з великою кількістю екскурсій. У вільний час діти матимуть змогу прогулюватися затишними вулицями Кельце та спілкуватися із польськими однолітками.

Перебування дітей у Свьєнтокшиському регіоні триватиме до 9 серпня.

Повернутись Створено: 6 серпня 2019 року, 11:50
Оновлено: 6 серпня 2019 року, 12:04
Переглядів: 190

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація