Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діти захисників із Вінницької області відпочивають у Польщі Роздрукувати

Днями двадцятеро дітей віком від 10 до 16 років загиблих Героїв АТО/ООС з Вінницької області та учасників бойових дій, які стояли на обороні нашої держави і отримали тілесні травми, відправились до Польщі у рамках Вінницько-Сьвєнтокшиської співпраці.

Протягом дев’яти днів вони відпочиватимуть та знайомитимуться з культурою, історичними пам’ятками та туристичними локаціями сусідньої держави. Традиційний оздоровчий відпочинок дітей, родини яких постраждали під час проведення антитерористичної операції на Сході України, відбувається вже вп’яте.

– Ви для нас – особливі гості. Ви приїхали в регіон надзвичайно доброзичливих людей. Бажаємо вам багато посмішок, незважаючи на ваші важкі переживання, які довелося вам відчути. Ми сподіваємось, що це перебування стане не лише можливістю познайомитися зі Свьєнтокшиською провінцією, але й дозволить відпочити від проблем повсякденного життя, – сказав член правління провінції Маріуш Госек.

Він наголосив, що ініціатива прийняття українських дітей буде продовжена воєводським самоврядуванням у наступні роки.

Всі витрати щодо перебування юних вінничан на себе взяла польська сторона, надання транспортних послуг у обох напрямках забезпечено за рахунок коштів обласного бюджету.

Програма перебування вінничан у Польщі включає зустріч з керівництвом Сьвєнтокшиського воєводства в Маршалківській управі, прогулянку до Палацу Краківських Єпископів – Національного музею у м. Кельце, відвідини костелу Святого Марчіна, Варшавських Воріт, екскурсійний рейс річкою Вісла у м. Сандомєж. Також діти відвідають гору Свєнти Кшиж, а під час оглядової вистави у Енергетичному Центрі Науки долучаться до майстер-класу. Запланована насичена програма з великою кількістю екскурсій. У вільний час діти матимуть змогу прогулюватися затишними вулицями Кельце та спілкуватися із польськими однолітками.

Перебування дітей у Свьєнтокшиському регіоні триватиме до 9 серпня.

Повернутись Створено: 6 серпня 2019 року, 11:50
Оновлено: 6 серпня 2019 року, 12:04
Переглядів: 255

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація