Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Діти захисників із Вінницької області відпочивають у Польщі Роздрукувати

Днями двадцятеро дітей віком від 10 до 16 років загиблих Героїв АТО/ООС з Вінницької області та учасників бойових дій, які стояли на обороні нашої держави і отримали тілесні травми, відправились до Польщі у рамках Вінницько-Сьвєнтокшиської співпраці.

Протягом дев’яти днів вони відпочиватимуть та знайомитимуться з культурою, історичними пам’ятками та туристичними локаціями сусідньої держави. Традиційний оздоровчий відпочинок дітей, родини яких постраждали під час проведення антитерористичної операції на Сході України, відбувається вже вп’яте.

– Ви для нас – особливі гості. Ви приїхали в регіон надзвичайно доброзичливих людей. Бажаємо вам багато посмішок, незважаючи на ваші важкі переживання, які довелося вам відчути. Ми сподіваємось, що це перебування стане не лише можливістю познайомитися зі Свьєнтокшиською провінцією, але й дозволить відпочити від проблем повсякденного життя, – сказав член правління провінції Маріуш Госек.

Він наголосив, що ініціатива прийняття українських дітей буде продовжена воєводським самоврядуванням у наступні роки.

Всі витрати щодо перебування юних вінничан на себе взяла польська сторона, надання транспортних послуг у обох напрямках забезпечено за рахунок коштів обласного бюджету.

Програма перебування вінничан у Польщі включає зустріч з керівництвом Сьвєнтокшиського воєводства в Маршалківській управі, прогулянку до Палацу Краківських Єпископів – Національного музею у м. Кельце, відвідини костелу Святого Марчіна, Варшавських Воріт, екскурсійний рейс річкою Вісла у м. Сандомєж. Також діти відвідають гору Свєнти Кшиж, а під час оглядової вистави у Енергетичному Центрі Науки долучаться до майстер-класу. Запланована насичена програма з великою кількістю екскурсій. У вільний час діти матимуть змогу прогулюватися затишними вулицями Кельце та спілкуватися із польськими однолітками.

Перебування дітей у Свьєнтокшиському регіоні триватиме до 9 серпня.

Повернутись Створено: 6 серпня 2019 року, 11:50
Оновлено: 6 серпня 2019 року, 12:04
Переглядів: 133

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація