5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Дитячий майданчик встановлюють у селі Веселівка Роздрукувати

Депутат обласної Ради, приватний підприємець Володимир Зарічанський побував у громаді села Веселівка Теплицького району. За сприяння Володимира Анатолійовича було закуплено та доставлено яскраво забарвлені елементи сучасного дитячого ігрового майданчика.  Гостей зустрічали батьки, представники школи, мешканці села. Встановлення дитячого майданчика планується на території місцевої школи, щоб кожен мав змогу сюди дістатися без проблем.

– Подібні речі, як от цей майбутній дитячий ігровий майданчик, повинен бути у кожному малому чи великому селі, – зауважив спілкуючись із жителями громади Володимир Зарічанський. – І краще, якщо й не один. Вірю, діти тут ростимуть здоровими та щасливими, і кожен з них знайде розвагу для себе. На зручних лавочках, які також планується встановити, батьки  матимуть змогу спокійно спостерігати за своїми дітьми та ділитися новинами.

Повернутись Створено: 23 липня 2018 року, 14:12 Переглядів: 380

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація