Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Дитячий табір у селі Ободівці готують до сезону-2019 Роздрукувати

На території недіючого впродовж шести років дитячо-юнацько-фізкультурного закладу оздоровлення та відпочинку «Подільська казка», що у селі Ободівці Тростянецького району, пройшла відкрита зустріч голів територіальних громад Тростянецького, Бершадського та Чечельницького районів. До обговорення долучився і депутат обласної Ради Геннадій Мазур.

– Шість років табір стояв пусткою, але, на щастя, збережена уся інфраструктура і є бажання депутатів та очільників сільрад відродити його діяльність, – сказав Геннадій Федорович. – У селах області, а особливо в південно-східній її частині, всі дитячі табори недіючі. Потрібно відродити  літню зайнятість дітей, забрати їх з вулиць. Зараз мова йде саме про сільських дітей, тому що міські діти мають більш розвинену мережу позашкільного дозвілля і мають більше можливостей відпочити влітку. 

До  старту літнього сезону-2019 є ще 8 місяців, але й роботи дуже багато – облаштування території, їдальні, забезпечення водою, ремонт будиночків та покрівлі, відновлення доріжок та огорожі. На зустрічі обговорювали напрями спільних дій.

– Сьогодні вдалося знайти можливість та напрацювати дорожню карту щодо ремонтних робіт, модернізації та розвитку з можливим запуском у 2019 році Ободівського дитячо-юнацько-фізкультурного закладу оздоровлення та відпочинку «Подільська казка», –  продовжує депутат обласної Ради Геннадій Мазур. – Табір є комунальною установою Ободівської сільської ради і знаходиться на її балансі. Розрахований на перебування 200 осіб. Відповідно за чотири зміни є можливість оздоровити близько 800 дітей. Табір має фізкультурно-спортивний напрям і це дасть  можливість запроваджувати у таборі  інклюзивну позашкільну освіту та відпочинок учасників АТО.

Повернутись Створено: 22 жовтня 2018 року, 14:56 Переглядів: 2406

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація