Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Дитячому садку у селі Нова Ободівка Тростянецького району – 70 Роздрукувати

70-річчя від часу заснування Новоободівського дитячого садка «Росинка», що у Тростянецькому районі відзначили днями місцеві жителі. У післявоєнному 1949 році маленькі вихованці вперше відчинили двері новозбудованого закладу.

Свій ювілей працівники та вихованці ДНЗ «Росинка» святкували у тісному колі друзів. Привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема, ветерани дошкільної освіти, які працювали у цьому дитячому садочку, випускники й вихованці садочку, батьківський колектив.

– Святкування ювілею Новоободівського ДНЗ «Росинка» було сповнене яскравих та приємних емоцій, – каже гість садочка депутат обласної Ради, приватний підприємець Володимир Зарічанський.

З проханням допомогти у придбанні для «Росинки» телевізора звернулася до Володимира Анатолійовича завідувачка дошкільного закладу Тетяна Драбанич. За її словами, це допоможе зробити заняття цікавішими та результативнішими.

Депутат обласної  Ради подарував маленьким вихованцям дитсадка телевізор та пригостив всіх присутніх гостей морозивом, а кожен малюк на святі садочка отримав ще й солодкий подарунок.

– Яскраві повітряні кульки, морозиво, солодощі та море дитячих усмішок наповнили свято радістю та незабутніми враженнями, – каже Тетяна Драбанич.

– Створення відповідних умов у дошкільному навчальному закладі – це запорука повноцінного розвитку дітей. А діти – наше майбутнє. Тому дуже приємно робити такі подарунки, – прокоментував Володимир Зарічанський.

Повернутись Створено: 3 червня 2019 року, 12:11 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація