24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Діяльність голови Роздрукувати

Прийом громадян: земля, дороги, газопровід…

15 грудня відбувся перший прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком.

Голова прийняв півтора десятка заявників – як окремих осіб, так і групи людей. Колективні звернення громадян традиційні: стосуються земельних питань, будівництва доріг та газогонів, автобусного сполучення.
Так ініціативна група із села Тартак Жмеринського району домагається виділення автобуса для підвозу їхніх дітей із села до школи в Жмеринці. За словами людей, Жмеринське міське та районне управління освіти конфліктують між собою, відтак не можуть визначитися, хто має вирішувати проблему з підвозом учнів із Тартака. Голова облради заявив, що не поспішатиме з висновками, а ретельно вивчить ситуацію, після чого прийматимуться рішення.
З тієї ж Жмеринщини з проханням про завершення газопроводу звернулися жителі с.Олексївка. На сьогодні людям залишилося провести 3,5 км газогону по селі, що потребує 250 тис. грн. Громада просить фінансової допомоги у влади. С.Татусяк пообіцяв закласти певну суму на цю потребу в обласній програмі соціально-економічного розвитку та посприяти, аби районна рада передбачила певні кошти в районному бюджеті.

«Ми почули, як ви сказали, що ініціатива має йти знизу, тому і прийшли до вас», – з такими словами до голови облради зайшли жителі с.Шолудьки Немирівського району. Люди потребують дороги із твердим покриттям сполученням Шолудьки-Велика Бушинка, довжиною у 3 км.
Сергій Татусяк зауважив, що неприпустимою є ситуація, коли у селі є кам’яний кар’єр, а твердої дороги нема. «Дорога між селами буде, а кар’єру шукатимемо дієвого інвестора», – підсумував С.Татусяк.
Всебічну підтримку обласної Ради голова пообіцяв Подільському народному університету Культури, що знаходиться у смт Літині. Дана краєзнавча громадська організація не має постійних джерел фінансування, люди працюють на ентузіазмі. С.Татусяк доручив профільній комісії розглянути питання фінансування організації, як бюджетного, так і позабюджетного.
Розглянув голова і чимало питань особистого характеру, що стосуються працевлаштування, родинних проблем тощо. Підбиваючи підсумки прийому, Сергій Пилипович зазначив, що жодне питання, з яким до нього звернулися вінничани, не залишиться без розгляду. Втім позиція голови така, щоб до обласної влади надходило якомога менше скарг на бездіяльність місцевих органів влади.
– Це не тому, що ми тут не хочемо займатися цими питаннями. А тому, що якщо людина йде до вищого керівництва, значить в межах територіальної громади влада бездіяльна. А так не має бути,.. – резюмував голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 15 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація