Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Діяльність голови Роздрукувати

Прийом громадян: земля, дороги, газопровід…

15 грудня відбувся перший прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком.

Голова прийняв півтора десятка заявників – як окремих осіб, так і групи людей. Колективні звернення громадян традиційні: стосуються земельних питань, будівництва доріг та газогонів, автобусного сполучення.
Так ініціативна група із села Тартак Жмеринського району домагається виділення автобуса для підвозу їхніх дітей із села до школи в Жмеринці. За словами людей, Жмеринське міське та районне управління освіти конфліктують між собою, відтак не можуть визначитися, хто має вирішувати проблему з підвозом учнів із Тартака. Голова облради заявив, що не поспішатиме з висновками, а ретельно вивчить ситуацію, після чого прийматимуться рішення.
З тієї ж Жмеринщини з проханням про завершення газопроводу звернулися жителі с.Олексївка. На сьогодні людям залишилося провести 3,5 км газогону по селі, що потребує 250 тис. грн. Громада просить фінансової допомоги у влади. С.Татусяк пообіцяв закласти певну суму на цю потребу в обласній програмі соціально-економічного розвитку та посприяти, аби районна рада передбачила певні кошти в районному бюджеті.

«Ми почули, як ви сказали, що ініціатива має йти знизу, тому і прийшли до вас», – з такими словами до голови облради зайшли жителі с.Шолудьки Немирівського району. Люди потребують дороги із твердим покриттям сполученням Шолудьки-Велика Бушинка, довжиною у 3 км.
Сергій Татусяк зауважив, що неприпустимою є ситуація, коли у селі є кам’яний кар’єр, а твердої дороги нема. «Дорога між селами буде, а кар’єру шукатимемо дієвого інвестора», – підсумував С.Татусяк.
Всебічну підтримку обласної Ради голова пообіцяв Подільському народному університету Культури, що знаходиться у смт Літині. Дана краєзнавча громадська організація не має постійних джерел фінансування, люди працюють на ентузіазмі. С.Татусяк доручив профільній комісії розглянути питання фінансування організації, як бюджетного, так і позабюджетного.
Розглянув голова і чимало питань особистого характеру, що стосуються працевлаштування, родинних проблем тощо. Підбиваючи підсумки прийому, Сергій Пилипович зазначив, що жодне питання, з яким до нього звернулися вінничани, не залишиться без розгляду. Втім позиція голови така, щоб до обласної влади надходило якомога менше скарг на бездіяльність місцевих органів влади.
– Це не тому, що ми тут не хочемо займатися цими питаннями. А тому, що якщо людина йде до вищого керівництва, значить в межах територіальної громади влада бездіяльна. А так не має бути,.. – резюмував голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 15 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація