Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Діяльність голови Роздрукувати

Сергій Татусяк здійснив поїздку до Барського району

28 грудня голова обласної Ради Сергій Татусяк перебував з робочою поїздкою у Барському районі. Разом із головою райдержадміністрації Миколою Радіоновим та головою районної ради Ольгою Помилуйко він взяв участь у відкритті Верхівської амбулаторії сімейної медицини, передав Копайгородській загальноосвітній школі автобус та відвідав Барський автомобільно-дорожній технікум. Крім того Сергій Татусяк здійснив особистий прийом громадян.

На зустріч із головою обласної Ради прибули переважно сільські голови територіальних громад Барського району. Проблеми у всіх схожі і потребують єдиної підтримки обласної влади – фінансової. Так у селах Іванівці та Войнашівка потребують завершення спортивні об’єкти (спортзал та майданчик), у Ялтушкові гостро стоїть питання з переобладнанням котельні дитячого садка та забезпечення жителів питною водою.
Сергій Татусяк повідомив, що усі озвучені заявниками питання будуть враховані при формуванні районного бюджету та перерозподілу коштів обласного. Також область проситиме субвенцій на завершення соціальних та спортивних об’єктів Вінниччини з держаної казни.
Болючим питанням для всього району, з яким звернулися до голови депутати Барської райради, є постачання населенню скрапленого природного газу. Підприємство-монополіст, користуючись своїм становищем, затримує доставку балонів жителям. Відтак люди самі нелегально заправляють балони, чим наражають себе і оточуючих на небезпеку.
Сергій Татусяк доручив районному керівництву підготувати відповідні документи, з якими голова вирішуватиме питання на рівні обласних структур.

По завершенні візиту голова облради відзначив, що у районі панує атмосфера відкритості та спостерігається ефективний робочий тандем голів районної державної адміністрації та районної ради.
– Протягом цього року у багатьох районах відбувалося становлення місцевих команд, вироблялися «правила гри» співпраці різних гілок влади. І, як виявилося, ефективною була робота у тих районах, де не було перетягування повноважень між представницькими та виконавчими органами. Так, як наприклад, у Барському районі, – зауважив С.Татусяк.

Повернутись Створено: 29 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація