Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діяльність голови Роздрукувати

Сергій Татусяк здійснив поїздку до Барського району

28 грудня голова обласної Ради Сергій Татусяк перебував з робочою поїздкою у Барському районі. Разом із головою райдержадміністрації Миколою Радіоновим та головою районної ради Ольгою Помилуйко він взяв участь у відкритті Верхівської амбулаторії сімейної медицини, передав Копайгородській загальноосвітній школі автобус та відвідав Барський автомобільно-дорожній технікум. Крім того Сергій Татусяк здійснив особистий прийом громадян.

На зустріч із головою обласної Ради прибули переважно сільські голови територіальних громад Барського району. Проблеми у всіх схожі і потребують єдиної підтримки обласної влади – фінансової. Так у селах Іванівці та Войнашівка потребують завершення спортивні об’єкти (спортзал та майданчик), у Ялтушкові гостро стоїть питання з переобладнанням котельні дитячого садка та забезпечення жителів питною водою.
Сергій Татусяк повідомив, що усі озвучені заявниками питання будуть враховані при формуванні районного бюджету та перерозподілу коштів обласного. Також область проситиме субвенцій на завершення соціальних та спортивних об’єктів Вінниччини з держаної казни.
Болючим питанням для всього району, з яким звернулися до голови депутати Барської райради, є постачання населенню скрапленого природного газу. Підприємство-монополіст, користуючись своїм становищем, затримує доставку балонів жителям. Відтак люди самі нелегально заправляють балони, чим наражають себе і оточуючих на небезпеку.
Сергій Татусяк доручив районному керівництву підготувати відповідні документи, з якими голова вирішуватиме питання на рівні обласних структур.

По завершенні візиту голова облради відзначив, що у районі панує атмосфера відкритості та спостерігається ефективний робочий тандем голів районної державної адміністрації та районної ради.
– Протягом цього року у багатьох районах відбувалося становлення місцевих команд, вироблялися «правила гри» співпраці різних гілок влади. І, як виявилося, ефективною була робота у тих районах, де не було перетягування повноважень між представницькими та виконавчими органами. Так, як наприклад, у Барському районі, – зауважив С.Татусяк.

Повернутись Створено: 29 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 924

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація