9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність голови Роздрукувати

Сергій Татусяк взяв участь у роботі організацій з питань самоврядування

Сьогодні, 30 липня, голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у пленарному засіданні ради Національного конгресу місцевого самоврядування. Учасники засідання розглянули внесення змін до складу постійних комісій Національного конгресу, план роботи Конгресу на період головування Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, розподіл функцій та повноважень між членами ради Національного конгресу.

Також на порядку денному обговорення питань відносно проекту Державного бюджету на 2013 рік, з врахуванням досвіду виконання бюджету у поточному році і тарифної політики в України.
Крім того Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов доповідав про результати засідання Конституційної Асамблеї та завдання Національного конгресу місцевого самоврядування щодо взаємодії з Конституційною Асамблеєю.
Цього ж дня Українська асоціація районних та обласних рад провела засідання круглого столу. У порядку денному головним питанням було обговорення проекту Закону України «Про органи самоорганізації населення».

Повернутись Створено: 30 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація