24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Діяльність голови Роздрукувати

Сергій Татусяк розпочав відвідини комунальних закладів

2 жовтня голова обласної Ради Сергій Татусяк побував у Вінницькому обласному гуманітарно-педагогічному коледжі, який є комунальним підприємством обласної Ради. З цього навчального закладу голова розпочав серію зустрічей, які відбуватимуться з колективами обласних комунальних підприємств. Як зазначив С.Татусяк, метою цих зустрічей є відкрите спілкування з працівниками про надбання та прорахунки у роботі.

– У комунальній власності обласної Ради на сьогодні знаходиться близько 300 підприємств і організацій. Наша мета, щоб усі вони працювали ефективно – у прибуток, а не в збиток. І конструктивний діалог між власником і підпорядкованим підприємством є одним із чинників цієї ефективності, – зауважив Сергій Татусяк.
Він додав, що розпочне серію візитів з навчальних комунальних закладів, залучивши до цієї роботи депутатів обласної Ради та працівників виконавчого апарату.
Що ж до гуманітарно-педагогічного коледжу, то він наразі серед провідних та ефективних підприємств комунальної власності. Як повідомив директор Костянтин Войцехівський, фінансування закладу з обласного бюджету відбувається достатньо і вчасно.
– У поточному році з обласного бюджету ми отримали понад 23 мільйони гривень. У нас нема заборгованості із зарплати, стипендій, комунальних платежів. Крім того, обласна Рада виділила нам 1,5 млн. грн. на забезпечення матеріально-технічної бази коледжу. На ці кошти ми зробили ремонт аудиторій, замінили вікна в гуртожитку, поміняли меблі у навчальних приміщеннях, – поінформував Костянтин Войцехівський.
Сергій Татусяк подякував колективу за гарну роботу та попросив адміністрацію коледжу сформулювати і надати обласній Раді пропозиції щодо подальшого розвитку закладу.

 


Повернутись Створено: 2 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 692

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація