Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Діяльність голови Роздрукувати

Сергій Татусяк розпочав відвідини комунальних закладів

2 жовтня голова обласної Ради Сергій Татусяк побував у Вінницькому обласному гуманітарно-педагогічному коледжі, який є комунальним підприємством обласної Ради. З цього навчального закладу голова розпочав серію зустрічей, які відбуватимуться з колективами обласних комунальних підприємств. Як зазначив С.Татусяк, метою цих зустрічей є відкрите спілкування з працівниками про надбання та прорахунки у роботі.

– У комунальній власності обласної Ради на сьогодні знаходиться близько 300 підприємств і організацій. Наша мета, щоб усі вони працювали ефективно – у прибуток, а не в збиток. І конструктивний діалог між власником і підпорядкованим підприємством є одним із чинників цієї ефективності, – зауважив Сергій Татусяк.
Він додав, що розпочне серію візитів з навчальних комунальних закладів, залучивши до цієї роботи депутатів обласної Ради та працівників виконавчого апарату.
Що ж до гуманітарно-педагогічного коледжу, то він наразі серед провідних та ефективних підприємств комунальної власності. Як повідомив директор Костянтин Войцехівський, фінансування закладу з обласного бюджету відбувається достатньо і вчасно.
– У поточному році з обласного бюджету ми отримали понад 23 мільйони гривень. У нас нема заборгованості із зарплати, стипендій, комунальних платежів. Крім того, обласна Рада виділила нам 1,5 млн. грн. на забезпечення матеріально-технічної бази коледжу. На ці кошти ми зробили ремонт аудиторій, замінили вікна в гуртожитку, поміняли меблі у навчальних приміщеннях, – поінформував Костянтин Войцехівський.
Сергій Татусяк подякував колективу за гарну роботу та попросив адміністрацію коледжу сформулювати і надати обласній Раді пропозиції щодо подальшого розвитку закладу.

 


Повернутись Створено: 2 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 726

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація