4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність голови Роздрукувати

Сергій Татусяк розпочав відвідини комунальних закладів

2 жовтня голова обласної Ради Сергій Татусяк побував у Вінницькому обласному гуманітарно-педагогічному коледжі, який є комунальним підприємством обласної Ради. З цього навчального закладу голова розпочав серію зустрічей, які відбуватимуться з колективами обласних комунальних підприємств. Як зазначив С.Татусяк, метою цих зустрічей є відкрите спілкування з працівниками про надбання та прорахунки у роботі.

– У комунальній власності обласної Ради на сьогодні знаходиться близько 300 підприємств і організацій. Наша мета, щоб усі вони працювали ефективно – у прибуток, а не в збиток. І конструктивний діалог між власником і підпорядкованим підприємством є одним із чинників цієї ефективності, – зауважив Сергій Татусяк.
Він додав, що розпочне серію візитів з навчальних комунальних закладів, залучивши до цієї роботи депутатів обласної Ради та працівників виконавчого апарату.
Що ж до гуманітарно-педагогічного коледжу, то він наразі серед провідних та ефективних підприємств комунальної власності. Як повідомив директор Костянтин Войцехівський, фінансування закладу з обласного бюджету відбувається достатньо і вчасно.
– У поточному році з обласного бюджету ми отримали понад 23 мільйони гривень. У нас нема заборгованості із зарплати, стипендій, комунальних платежів. Крім того, обласна Рада виділила нам 1,5 млн. грн. на забезпечення матеріально-технічної бази коледжу. На ці кошти ми зробили ремонт аудиторій, замінили вікна в гуртожитку, поміняли меблі у навчальних приміщеннях, – поінформував Костянтин Войцехівський.
Сергій Татусяк подякував колективу за гарну роботу та попросив адміністрацію коледжу сформулювати і надати обласній Раді пропозиції щодо подальшого розвитку закладу.

 


Повернутись Створено: 2 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 775

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація