Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діяльність голови обласної Ради Роздрукувати

Прийом громадян: питання здоров’я – пріоритетні

«Питання життя» розглядав Сергій Татусяк на особистому прийомі громадян 16 лютого. Лікування дітей, реабілітація інвалідів, матеріальна допомога на поховання – це далеко не повний перелік людських бід, з якими мешканці області йдуть до голови обласної Ради.

Найперше питання, вирішення якого Татусяк взяв під особистий контроль, – забезпечення безкоштовними ліками дітей, хворих на фенілкетонурію (спадкова хвороба, яка зумовлена дефектом гена ферменту фенілаланінгідроксилази, що призводить до порушення обміну необхідної для життя амінокислоти, яку ми отримуємо з їжі).
Людмила Карауш, яка очолює громадську організацію людей, що живуть з фенілкетонурією, звернулася до голови облради з проханням посприяти пришвидшенню процедури виділення коштів на лікування дітей зі згаданим діагнозом (таких на Вінниччині – 32).
Як повідомила Людмила, їхні діти-інваліди залишилися без життєво важливого лікування через несвоєчасне проведення тендерів на закупівлю необхідних препаратів (щоденне підтримання життя хворої дитини обходиться в межах 700 грн.)
– Це питання життя. Хворі діти та їхні батьки не повинні страждати від того, що з вини якогось чиновника не проведений своєчасно тендер. Окрім резолюції на обласне управління та міністерство охорони здоров’я щодо вирішення цього питання, ми писатимемо листи на ім’я Президента та Прем’єр-міністра. Будемо просити вплинути на ситуацію, бо подібних порушень з боку чиновників уряду багато, – прокоментував С.Татусяк.

З проблемою реабілітації дітей-інвалідів звернулася громадська організація «Паросток», яка співпрацює із Вінницьким обласним центром реабілітації особливої дитини «Промінь». Голова організації Ірина Саранча та батьки неповносправних просили очільника ради клопотати про збільшення строку перебування у «Промені» їхніх дітей.
– Згідно із законом нашим дітям можна перебувати у центрі 6 місяців на рік. А куди їм подітися решту 6 місяців? – скаржаться батьки.
Резолюція Сергія Татусяка щодо цього питання була направлена управлінню соціального захисту населення, з тим, аби там підготували відповідне звернення до Кабміну. Для підсилення таке ж звернення до профільного комітету Верховної Ради надішле постійна комісія облради з питань соціального захисту, зайнятості населення, охорони праці.

Кілька заявників прибули у середу з традиційними для прийомів проблемами приватизації житла, виділення та оформлення земельних ділянок.
– Чи не кожне друге питання на особистому прийомі – це земельні відносини. З тих проблем, про які розповідають люди, слідує єдиний висновок – потрібно негайно врегулювати земельний кодекс, – прокоментував ситуацію С.Татусяк.

Прихожани із сіл Олександрівка Вінницького району та Жежелів Козятинського району просили сприяння в будівництві релігійних храмів на території зазначених сіл.

Прибули на прийом кілька сільських голів з питаннями, що стосувалися розвитку територіальних громад, які вони очолюють. З ними Сергій Пилипович говорив також про пошуки партнера для співпраці у країнах Європи. На сьогодні це завдання є пріоритетним для обласної Ради.

Загалом 16 лютого Сергій Татусяк прийняв півтора десятка заявників. А від початку року на ім’я голови надійшло понад півсотні звернень від мешканців області.

 

 

Повернутись Створено: 16 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація