Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Діяльність голови обласної Ради Роздрукувати

Прийом громадян: питання здоров’я – пріоритетні

«Питання життя» розглядав Сергій Татусяк на особистому прийомі громадян 16 лютого. Лікування дітей, реабілітація інвалідів, матеріальна допомога на поховання – це далеко не повний перелік людських бід, з якими мешканці області йдуть до голови обласної Ради.

Найперше питання, вирішення якого Татусяк взяв під особистий контроль, – забезпечення безкоштовними ліками дітей, хворих на фенілкетонурію (спадкова хвороба, яка зумовлена дефектом гена ферменту фенілаланінгідроксилази, що призводить до порушення обміну необхідної для життя амінокислоти, яку ми отримуємо з їжі).
Людмила Карауш, яка очолює громадську організацію людей, що живуть з фенілкетонурією, звернулася до голови облради з проханням посприяти пришвидшенню процедури виділення коштів на лікування дітей зі згаданим діагнозом (таких на Вінниччині – 32).
Як повідомила Людмила, їхні діти-інваліди залишилися без життєво важливого лікування через несвоєчасне проведення тендерів на закупівлю необхідних препаратів (щоденне підтримання життя хворої дитини обходиться в межах 700 грн.)
– Це питання життя. Хворі діти та їхні батьки не повинні страждати від того, що з вини якогось чиновника не проведений своєчасно тендер. Окрім резолюції на обласне управління та міністерство охорони здоров’я щодо вирішення цього питання, ми писатимемо листи на ім’я Президента та Прем’єр-міністра. Будемо просити вплинути на ситуацію, бо подібних порушень з боку чиновників уряду багато, – прокоментував С.Татусяк.

З проблемою реабілітації дітей-інвалідів звернулася громадська організація «Паросток», яка співпрацює із Вінницьким обласним центром реабілітації особливої дитини «Промінь». Голова організації Ірина Саранча та батьки неповносправних просили очільника ради клопотати про збільшення строку перебування у «Промені» їхніх дітей.
– Згідно із законом нашим дітям можна перебувати у центрі 6 місяців на рік. А куди їм подітися решту 6 місяців? – скаржаться батьки.
Резолюція Сергія Татусяка щодо цього питання була направлена управлінню соціального захисту населення, з тим, аби там підготували відповідне звернення до Кабміну. Для підсилення таке ж звернення до профільного комітету Верховної Ради надішле постійна комісія облради з питань соціального захисту, зайнятості населення, охорони праці.

Кілька заявників прибули у середу з традиційними для прийомів проблемами приватизації житла, виділення та оформлення земельних ділянок.
– Чи не кожне друге питання на особистому прийомі – це земельні відносини. З тих проблем, про які розповідають люди, слідує єдиний висновок – потрібно негайно врегулювати земельний кодекс, – прокоментував ситуацію С.Татусяк.

Прихожани із сіл Олександрівка Вінницького району та Жежелів Козятинського району просили сприяння в будівництві релігійних храмів на території зазначених сіл.

Прибули на прийом кілька сільських голів з питаннями, що стосувалися розвитку територіальних громад, які вони очолюють. З ними Сергій Пилипович говорив також про пошуки партнера для співпраці у країнах Європи. На сьогодні це завдання є пріоритетним для обласної Ради.

Загалом 16 лютого Сергій Татусяк прийняв півтора десятка заявників. А від початку року на ім’я голови надійшло понад півсотні звернень від мешканців області.

 

 

Повернутись Створено: 16 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація