Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Діяльність голови обласної Ради Роздрукувати

Прийом громадян: питання здоров’я – пріоритетні

«Питання життя» розглядав Сергій Татусяк на особистому прийомі громадян 16 лютого. Лікування дітей, реабілітація інвалідів, матеріальна допомога на поховання – це далеко не повний перелік людських бід, з якими мешканці області йдуть до голови обласної Ради.

Найперше питання, вирішення якого Татусяк взяв під особистий контроль, – забезпечення безкоштовними ліками дітей, хворих на фенілкетонурію (спадкова хвороба, яка зумовлена дефектом гена ферменту фенілаланінгідроксилази, що призводить до порушення обміну необхідної для життя амінокислоти, яку ми отримуємо з їжі).
Людмила Карауш, яка очолює громадську організацію людей, що живуть з фенілкетонурією, звернулася до голови облради з проханням посприяти пришвидшенню процедури виділення коштів на лікування дітей зі згаданим діагнозом (таких на Вінниччині – 32).
Як повідомила Людмила, їхні діти-інваліди залишилися без життєво важливого лікування через несвоєчасне проведення тендерів на закупівлю необхідних препаратів (щоденне підтримання життя хворої дитини обходиться в межах 700 грн.)
– Це питання життя. Хворі діти та їхні батьки не повинні страждати від того, що з вини якогось чиновника не проведений своєчасно тендер. Окрім резолюції на обласне управління та міністерство охорони здоров’я щодо вирішення цього питання, ми писатимемо листи на ім’я Президента та Прем’єр-міністра. Будемо просити вплинути на ситуацію, бо подібних порушень з боку чиновників уряду багато, – прокоментував С.Татусяк.

З проблемою реабілітації дітей-інвалідів звернулася громадська організація «Паросток», яка співпрацює із Вінницьким обласним центром реабілітації особливої дитини «Промінь». Голова організації Ірина Саранча та батьки неповносправних просили очільника ради клопотати про збільшення строку перебування у «Промені» їхніх дітей.
– Згідно із законом нашим дітям можна перебувати у центрі 6 місяців на рік. А куди їм подітися решту 6 місяців? – скаржаться батьки.
Резолюція Сергія Татусяка щодо цього питання була направлена управлінню соціального захисту населення, з тим, аби там підготували відповідне звернення до Кабміну. Для підсилення таке ж звернення до профільного комітету Верховної Ради надішле постійна комісія облради з питань соціального захисту, зайнятості населення, охорони праці.

Кілька заявників прибули у середу з традиційними для прийомів проблемами приватизації житла, виділення та оформлення земельних ділянок.
– Чи не кожне друге питання на особистому прийомі – це земельні відносини. З тих проблем, про які розповідають люди, слідує єдиний висновок – потрібно негайно врегулювати земельний кодекс, – прокоментував ситуацію С.Татусяк.

Прихожани із сіл Олександрівка Вінницького району та Жежелів Козятинського району просили сприяння в будівництві релігійних храмів на території зазначених сіл.

Прибули на прийом кілька сільських голів з питаннями, що стосувалися розвитку територіальних громад, які вони очолюють. З ними Сергій Пилипович говорив також про пошуки партнера для співпраці у країнах Європи. На сьогодні це завдання є пріоритетним для обласної Ради.

Загалом 16 лютого Сергій Татусяк прийняв півтора десятка заявників. А від початку року на ім’я голови надійшло понад півсотні звернень від мешканців області.

 

 

Повернутись Створено: 16 лютого 2011 року, 00:00 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація