4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність голови обласної Ради Роздрукувати

Сергій Татусяк очолив комісію у Національному конгресі

Голова обласної Ради Сергій Татусяк очолив комісію з питань розвитку місцевого самоврядування та удосконалення адміністративно-територіального устрою Національного конгресу місцевого самоврядування. За таке рішення проголосувала рада конгресу на своєму засіданні 30 липня.
Крім того Сергій Татусяк увійшов до ради Національного конгресу місцевого самоврядування, представляючи квоту Української асоціації районних та обласних рад.

– В Асоціації я очолюю подібну комісію - з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Часто нашими структурами розглядаються та лобіюються тотожні питання. Думаю, якщо ми будемо їх розглядати одночасно в двох організаціях, то таким чином підсилимо їх вирішення, – прокоментував С.Татусяк.

Довідка: Національний конгрес місцевого самоврядування – це формат співпраці Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад та Української асоціації місцевих та регіональних влад. Конгрес діє з 27 січня 2010 року.


Повернутись Створено: 2 серпня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація