Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Діяльність голови Роздрукувати

Сергій Татусяк прозвітував про роботу у 2012 році

Голова обласної Ради Сергій Татусяк прозвітував перед депутатами про свою роботу протягом 2012 року. Питання про річний звіт голови було розглянуте під час пленарного засідання 13 сесії обласної Ради 18 грудня.
Сергій Татусяк виступив перед колегами із короткою доповіддю й, крім того, обранці отримали розгорнутий письмовий звіт голови.

Звертаючись до присутніх, С.Татусяк наголосив, що він звітує насамперед перед виборцями і всією чисельною громадою Вінниччини.
– Кожен виборець, кожен житель громади має право знати, що відбувається в обраній ним раді, як депутати представляють їхні інтереси. Вважаю, саме громадська оцінка діяльності ради є найголовнішою. І я як голова обласної ради беру цю оцінку за визначальний критерій у нашій з вами подальшій роботі, – зазначив голова облради.
Він назвав визначальні напрями діяльності обласної Ради у 2012 році, а саме: створення дієвих механізмів для розвитку громадянського суспільства; формування стратегій розвитку територіальних громад та області до 2020 року; налагодження міжнародних зв’язків та розвиток міжрегіонального співробітництва; реалізація задекларованих обласною Радою 6 скликання положень щодо реформування місцевого самоврядування.
Сергій Татусяк підкреслив, що успішна реалізація усіх починань та виконання рішень обласної Ради стали можливими завдяки активній роботі депутатів та інших гілок влади області.

 

– Хочу подякувати депутатам як обласної, так і місцевих рад усіх рівнів, головам районних і міських рад, керівництву обласної державної адміністрації, її структурних підрозділів у містах і районах за те, що ми діяли в цих непростих умовах однією командою, знаходили спільну мову у вирішенні важливих економічних і соціальних питань, реалізації як загальнодержавних, так і прийнятих нами регіональних програм, – сказав голова облради.
Також він подякував працівникам засобів масової інформації, які постійно висвітлювали роботу обласної ради та органів місцевого самоврядування.
– Але найбільші слова вдячності громаді області – за довіру, розуміння спільних проблем, підтримку всіх наших починань, допомогу владним структурам, – наголосив С.Татусяк.
Крім того, він окреслив депутатам своє бачення пріоритетів діяльності обласної Ради у наступному звітному періоді.

Повністю виступ С.Татусяка щодо звіту можна подивитися у розділі «Виступи та інтерв’ю» або за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/vistupi_ta_intervu.htm?n_id=1545


Повернутись Створено: 18 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1064

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація