Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Діяльність Єврорегіону «Дністер» презентували на міжнародному форумі у Кишиневі Роздрукувати

22 жовтня у м.Кишиневі Республіки Молдова відбувся Міжнародний форум «Фонди для місцевих органів влади». Захід організовано Інститутом Розвитку та Експертизи проектів у партнерстві з Єврорегіоном «Дністер». У міжнародній зустрічі взяли участь понад 250 представників з 12 країн. З поміж них – представники Єврорегіонів «Сірет-Прут-Ністру» та «Нижній Дунай», міністерств, посольств та фондів.
Головна мета Форуму – створення фундаменту для регіонального співробітництва та сприяння у переході місцевих органів влади від системи адміністрування до ефективного правління.
В межах Форуму директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер», начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Вінницької обласної Ради Володимир Мережко презентував діяльність Єврорегіону та регіону Вінниччина, акцентуючи увагу на показниках стійкого економічного зростання, ефективності регіону в напрямі сприяння регіональній інтеграції. Крім того, В.Мережко окреслив перспективи та плани на майбутнє.

Учасники заходу отримали нагоду обговорити проблемні питання в межах єврорегіонів, шляхи їх подолання, обмінятися досвідом в сфері залучення грантів.
В межах візиту до Республіки Молдова представник Єврорегіону «Дністер» В. Мережко зустрінеться з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Молдова С.Пирожковим і Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Республіці Молдова М.Сіладьї. Окрім того, заплановано низку ділових зустрічей із представниками швецьких та американських дипломатичних кіл, з метою визначення перспектив грантової діяльності Єврорегіону «Дністер» та Вінницької області.
 

 

Повернутись Створено: 22 жовтня 2013 року, 17:31 Переглядів: 773

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація