4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність Єврорегіону «Дністер» презентували на міжнародному форумі у Кишиневі Роздрукувати

22 жовтня у м.Кишиневі Республіки Молдова відбувся Міжнародний форум «Фонди для місцевих органів влади». Захід організовано Інститутом Розвитку та Експертизи проектів у партнерстві з Єврорегіоном «Дністер». У міжнародній зустрічі взяли участь понад 250 представників з 12 країн. З поміж них – представники Єврорегіонів «Сірет-Прут-Ністру» та «Нижній Дунай», міністерств, посольств та фондів.
Головна мета Форуму – створення фундаменту для регіонального співробітництва та сприяння у переході місцевих органів влади від системи адміністрування до ефективного правління.
В межах Форуму директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер», начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Вінницької обласної Ради Володимир Мережко презентував діяльність Єврорегіону та регіону Вінниччина, акцентуючи увагу на показниках стійкого економічного зростання, ефективності регіону в напрямі сприяння регіональній інтеграції. Крім того, В.Мережко окреслив перспективи та плани на майбутнє.

Учасники заходу отримали нагоду обговорити проблемні питання в межах єврорегіонів, шляхи їх подолання, обмінятися досвідом в сфері залучення грантів.
В межах візиту до Республіки Молдова представник Єврорегіону «Дністер» В. Мережко зустрінеться з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Молдова С.Пирожковим і Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Республіці Молдова М.Сіладьї. Окрім того, заплановано низку ділових зустрічей із представниками швецьких та американських дипломатичних кіл, з метою визначення перспектив грантової діяльності Єврорегіону «Дністер» та Вінницької області.
 

 

Повернутись Створено: 22 жовтня 2013 року, 17:31 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація