4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність керівника фермерського господарства «Август В.А.» відзначено Почесною грамотою Роздрукувати

Минулими вихідними в с. Марківка Томашпільського району відбулись урочистості з нагоди святкування Дня села, а також 10-ої річниці заснування  одного з найпотужніших фермерських  господарств району «Август В.А.». На свято завітали депутат Верховної Ради України Іван Спориш, голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови обласної державної адміністрації, депутат облради Олександр Крученюк, голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний, очільник Вапнярської об’єднаної територіальної громади Олександр Горенюк та керівник районної асоціації фермерів і приватних землевласників «Злагода» Сергій Осипенко.

За сумлінну та плідну працю, вагомий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва, професіоналізм  та  активну  громадську  діяльність Анатолій Олійник і Олександр Крученюк вручили голові фермерського господарства «Август В.А.», депутату облради Віталію Августу Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради.

Керівники області подякували фермеру за  нелегку роботу, побажали щедрих врожаїв, зазначивши що своєю невтомною працею працівники господарства вкотре довели, що ніякі примхи погоди та економічні негаразди не можуть зашкодити виростити хороший урожай, якщо у цю справу вкладати знання, уміння й велику любов.

Під час урочистостей присутніх розважали місцеві аматорські колективи, які співали пісні, читали поезії, демонстрували танцювальні композиції. На завершення жителів та гостей свята пригощали щедрими подарунками.

 

Повернутись Створено: 31 серпня 2017 року, 12:36 Переглядів: 1084

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація