Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діяльність комісій Роздрукувати

Депутати внесли зміни до обласного бюджету

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, в якому взяли участь члени комісії та 10 запрошених – представники управлінь обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади України, об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області.

Основним питанням, внесеним на засідання комісії, був проект рішення „Про внесення змін до рішення 9 сесії обласної Ради 6 скликання від 27 грудня 2011 року №274 „ Про обласний бюджет на 2012 рік” (зі змінами)”. Також депутатами було заслухано звіт та показника аналітичної довідки про виконання обласного бюджету Вінницької області за 1 квартал 2012 року.
Відповідно до Плану роботи обласної Ради 6 скликання на 2012 рік, розроблено, схвалено та внесено на розгляд сесії обласної Ради звіт постійної комісії обласної Ради з питань бюджету.
Розглянуто нову редакцію Обласної програми „Питна вода” на 2008-2020 роки, затвердженої рішенням 15 сесії обласної Ради 5 скликання від 16 січня 2008 року №463, заходи якої спрямовані на забезпечення населення області якісною питною водою.
Також на засіданні були розглянуті зміни до діючих обласних програм:
– зміни та доповнення до Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням 28 сесії обласної Ради 5 скликання від 2 березня 2010 року № 962, пов’язані з вирішенням питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (та урядовий зв’язок);
– зміни до Програму розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011-2015 роки” (зі змінами та доповненнями.
На розгляд комісії було внесено 4 питання щодо комунальної власності, зокрема проект рішення обласної Ради про припинення діяльності комунального підприємства, 1 питання повернуто на доопрацювання.
Розглянуті звернення щодо виділення коштів з обласного бюджету.
Загалом на засіданні комісії було розглянуто 20 питань, з яких 12 винесено на розгляд президії та сесії обласної Ради.


Повернутись Створено: 4 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 818

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація