Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Діяльність комісій Роздрукувати

Депутати внесли зміни до обласного бюджету

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, в якому взяли участь члени комісії та 10 запрошених – представники управлінь обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади України, об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області.

Основним питанням, внесеним на засідання комісії, був проект рішення „Про внесення змін до рішення 9 сесії обласної Ради 6 скликання від 27 грудня 2011 року №274 „ Про обласний бюджет на 2012 рік” (зі змінами)”. Також депутатами було заслухано звіт та показника аналітичної довідки про виконання обласного бюджету Вінницької області за 1 квартал 2012 року.
Відповідно до Плану роботи обласної Ради 6 скликання на 2012 рік, розроблено, схвалено та внесено на розгляд сесії обласної Ради звіт постійної комісії обласної Ради з питань бюджету.
Розглянуто нову редакцію Обласної програми „Питна вода” на 2008-2020 роки, затвердженої рішенням 15 сесії обласної Ради 5 скликання від 16 січня 2008 року №463, заходи якої спрямовані на забезпечення населення області якісною питною водою.
Також на засіданні були розглянуті зміни до діючих обласних програм:
– зміни та доповнення до Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням 28 сесії обласної Ради 5 скликання від 2 березня 2010 року № 962, пов’язані з вирішенням питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (та урядовий зв’язок);
– зміни до Програму розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011-2015 роки” (зі змінами та доповненнями.
На розгляд комісії було внесено 4 питання щодо комунальної власності, зокрема проект рішення обласної Ради про припинення діяльності комунального підприємства, 1 питання повернуто на доопрацювання.
Розглянуті звернення щодо виділення коштів з обласного бюджету.
Загалом на засіданні комісії було розглянуто 20 питань, з яких 12 винесено на розгляд президії та сесії обласної Ради.


Повернутись Створено: 4 липня 2012 року, 00:00 Переглядів: 729

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація