4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність комісій Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Ефективна співпраця із засобами масової інформації повинна стати пріоритетом роботи всіх комісій»

18 січня президія обласної Ради на своєму засіданні розглянула питання щодо налагодження ефективної комунікації постійних комісій облради із засобами масової інформації і громадськістю загалом. Звертаючись до колег-депутатів, голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив, що принцип гласності повинен стати ключовим у роботі кожної постійної комісії.

З цією метою працівниками виконавчого апарату був розроблений медіа-план висвітлення роботи постійних комісій у першому півріччі 2013 року рекомендаційного характеру. Він ґрунтується на річних планах роботи комісій, затверджених останньою сесією обласної Ради.
– Ефективна співпраця із засобами масової інформації повинна стати пріоритетом роботи всіх комісій. Переконаний, що голови постійних комісій, керівники фракцій повинні бути активними учасниками круглих столів, прямих ефірів, ток-шоу, інтерв’ю, газетних статей та публікацій. І таким чином доносити до виборців, громадськості свою позицію, інформувати про діяльність постійних комісій та висвітлювати роботу обласної Ради, – наголосив Сергій Татусяк.
Він також додав, що деякі комісії відійшли від так званого «радівського» формату роботи, а все частіше проводять виїзні засідання, круглі столи, громадсько-депутатські слухання, вивчення питань робочими групами на місцях. Такі форми роботи, на думку голови, мають стати практикою для всіх без виключення постійних комісій обласної Ради.

 

 

 

Повернутись Створено: 18 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 990

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація