Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність комунальних підприємств повинна бути прибутковою Роздрукувати

30 травня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, заступника керівника виконавчого апарату обласної Ради Інни Кухарчук, начальника управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алли Олійник, керівників департаментів облдержадміністрації та запрошених.

– Сьогодні на ринку робіт із технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна працюють не лише БТІ, але й інші суб’єкти господарювання, тому комунальні підприємства повинні забезпечувати якість надання послуг, ефективний розвиток та стабільність підприємства і їх діяльність повинна бути прибутковою, – зазначив голова комісії Геннадій Мазур.

Члени комісії заслухали інформацію щодо фінансової звітності за І квартал 2019 року по комунальних підприємствах бюро технічної інвентаризації Вінницької області.

Також за  ініціативи Геннадія Мазура розроблено проект рішення «Про складання, затвердження та контроль виконання фінансових планів комунальних підприємств» з метою складання фінансової звітності для прийняття повної, неупередженої інформації про фінансовий стан та результати діяльності комунальних підприємств. Інформація, наведена у фінансовій звітності, базується виключно на даних бухгалтерського обліку і має бути тотожна результатам аналітичного та синтетичного обліку. Депутати підтримали даний проект рішення та рекомендували голові обласної Ради внести його на розгляд чергової сесії.

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна поінформувала про хід виконання Обласної цільової соціальної програми оздоровлення, відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року, який депутати підтримали та внести його на розгляд чергової сесії.

Директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк ознайомив присутніх з проектом рішення «Про погодження інвестиційної програми комунальному підприємству «Вінницяоблтеплоенерго» на 2019 рік», який депутати одноголосно підтримали. Виконання заходів передбачених зазначеною програмою дозволить забезпечити стале функціонування об'єктів теплопостачання, провести модернізацію теплових мереж з метою зменшення витрат енергоносіїв і дотримання санітарних норм та норм охорони праці, довести стан теплових мереж до рівня експлуатаційної безпеки, забезпечити поступове виведення з експлуатації аварійних теплових мереж та надання населенню теплопостачання належної якості відповідно до вимог національних стандартів тощо.

За ініціативи Геннадія Мазура розроблено та внесено зміни до проекту рішення «Про розробку наукової концепції проведення геолорозвідувальних, вишукувальних, геодезичних та інших робіт з пошуку і розробки торфових родовищ у Вінницькій області». Члени комісії вирішили долучити аналітичну записку до вищезазначеного проекту та доручити Департаменту житлово-комунально господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації провести вартісну оцінку проведення можливих заходів, щодо реалізації даної концепції.  

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив присутніх з проектом розпорядженням голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік», який був підтриманий комісією. Прийняття розпорядження голови обласної державної адміністрації зумовлене необхідністю внесення змін в межах загального обсягу видатків передбачених головним розпорядникам коштів обласного бюджету та приведення у відповідність показників міжбюджетних трансфертів обласного бюджету до показників міжбюджетних трансфертів державного бюджету.

З протоколом та висновками 115-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 30 травня 2019 року, 15:18 Переглядів: 636

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація