Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Діяльність органів самоврядування Роздрукувати

 

Питання стратегічного планування – на контролі

Обговорення питання щодо стратегічного планування розвитку територіальних громад стало ключовим для керівництва обласної Ради серед низки основних заходів діяльності органів місцевого самоврядування.

Протягом останнього тижня, відповідно до плану заходів з підготовки стратегій збалансованого розвитку територіальних громад та області до 2020 року, працівники апарату обласної Ради здійснили ряд виїздів у райони нашої області. Основна мета поїздок – проведення інформаційних зустрічей щодо питань стратегічного планування з посадовцями органів місцевого самоврядування.
21 червня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у роботі сесії Тиврівської районної ради. Виступаючи перед депутатським корпусом району, він підкреслив, що питання стратегії є надзвичайно важливим для подальшого розвитку кожного населеного пункту нашої області. Наприклад, із 29 бюджетів територіальних громад Тиврівського району - 28 дотаційних, у 18 громадах дотаційність становить більше 50%, а в окремих із них – до 75%. - Це переконливий доказ того, що без пошуку інших шляхів фінансування, без стратегії свого розвитку, перспектив в таких територіальних громадах мало - зауважив І. Кревський та поділився напрацюванням територіальних громад, які мають позитивний досвід у розробці стратегії.
Кращий досвід та алгоритм стратегічного планування презентувала на засіданні Координаційної ради у Шаргородському районі голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету Наталія Гетце .
Про необхідність розробки стратегії переконувала своїх колег заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко на нарадах-семінарах, що пройшли цього тижня у Могилів- Подільському та Хмільницькому районах.
Начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи Петро Ткачук поділився досвідом із самоврядцями Піщанського та Чечельницького районів.

Повернутись Створено: 22 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 762

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація