Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Діяльність органів самоврядування Роздрукувати

 

Питання стратегічного планування – на контролі

Обговорення питання щодо стратегічного планування розвитку територіальних громад стало ключовим для керівництва обласної Ради серед низки основних заходів діяльності органів місцевого самоврядування.

Протягом останнього тижня, відповідно до плану заходів з підготовки стратегій збалансованого розвитку територіальних громад та області до 2020 року, працівники апарату обласної Ради здійснили ряд виїздів у райони нашої області. Основна мета поїздок – проведення інформаційних зустрічей щодо питань стратегічного планування з посадовцями органів місцевого самоврядування.
21 червня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у роботі сесії Тиврівської районної ради. Виступаючи перед депутатським корпусом району, він підкреслив, що питання стратегії є надзвичайно важливим для подальшого розвитку кожного населеного пункту нашої області. Наприклад, із 29 бюджетів територіальних громад Тиврівського району - 28 дотаційних, у 18 громадах дотаційність становить більше 50%, а в окремих із них – до 75%. - Це переконливий доказ того, що без пошуку інших шляхів фінансування, без стратегії свого розвитку, перспектив в таких територіальних громадах мало - зауважив І. Кревський та поділився напрацюванням територіальних громад, які мають позитивний досвід у розробці стратегії.
Кращий досвід та алгоритм стратегічного планування презентувала на засіданні Координаційної ради у Шаргородському районі голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету Наталія Гетце .
Про необхідність розробки стратегії переконувала своїх колег заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко на нарадах-семінарах, що пройшли цього тижня у Могилів- Подільському та Хмільницькому районах.
Начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи Петро Ткачук поділився досвідом із самоврядцями Піщанського та Чечельницького районів.

Повернутись Створено: 22 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація