Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діяльність постійної комісії Роздрукувати

Постійна комісія обласної Ради з питань освіти і науки відзвітувала про свою діяльність

На останній сесії обласної Ради серед 76 питань, які розглянули депутати обласної Ради, було заслухане питання „Про звіт постійної комісії обласної Ради 6 скликання з питань освіти і науки”.

За словами голови комісії Інни Цимбал, постійна комісія обласної Ради з питань освіти і науки працює у складі 6 депутатів, які за професійною спрямованістю є переважно працівниками освітньої галузі, або мають відношення до соціальної та інших сфер діяльності, що повністю відповідає характеру питань, які розглядаються на її засіданнях.
З початку скликання проведено 16 засідань комісії, з них – 2 спільно із іншими комісіями. За звітний період було розглянуто 47 питань, з ниx 32 – за дорученням керівництва ради та 3 – депутатські звернення, 12 – за власною ініціативою. З усіх питань були прийняті відповідні рішення. 20 питань внесено на розгляд сесій обласної Ради 6 скликання.
На контролі комісії знаходиться 8 довгострокових програм.
Згідно із затвердженим рішенням обласною Радою визначено пріоритетні напрямки роботи та передбачений план розширення мережі дошкільних навчальних закладів до 2016 року. Для гарантованого мінімуму задоволення культурно-освітніх потреб населення області, соціального захисту сімей, що мають дітей дошкільного віку, в області функціонує 738 дошкільних навчальних закладів, в яких виховується біля 50 тис.дітей.
В полі зору комісії – діяльність загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, що є комунальною власністю обласної Ради, в тому числі забезпечення їх належного функціонування, попередній розгляд питань щодо призначення, звільнення керівників установ, унормування статутних документів .
З метою кваліфікованого розгляду та вивчення питань, порушених у зверненнях, які надходять на розгляд комісії, створюються робочі групи, підготовчі комісії з залученням фахівців галузевих управлінь.
Висновки і рекомендації постійної комісії направляються в районні та міські ради області, райдержадміністрації, відповідні управління. Депутати комісії з початку каденції ведуть роботу по прийому громадян з особистих питань у різних населених пунктах, готують депутатські запити та звернення щодо питань, які найбільше турбують мешканців області, беруть активну участь у громадсько-політичному житті Вінниччини та України, тим самим забезпечують реалізацію державної політики в галузі освіти і науки.

Повернутись Створено: 6 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 796

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація