Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Діяльність постійної комісії Роздрукувати

Постійна комісія обласної Ради з питань освіти і науки відзвітувала про свою діяльність

На останній сесії обласної Ради серед 76 питань, які розглянули депутати обласної Ради, було заслухане питання „Про звіт постійної комісії обласної Ради 6 скликання з питань освіти і науки”.

За словами голови комісії Інни Цимбал, постійна комісія обласної Ради з питань освіти і науки працює у складі 6 депутатів, які за професійною спрямованістю є переважно працівниками освітньої галузі, або мають відношення до соціальної та інших сфер діяльності, що повністю відповідає характеру питань, які розглядаються на її засіданнях.
З початку скликання проведено 16 засідань комісії, з них – 2 спільно із іншими комісіями. За звітний період було розглянуто 47 питань, з ниx 32 – за дорученням керівництва ради та 3 – депутатські звернення, 12 – за власною ініціативою. З усіх питань були прийняті відповідні рішення. 20 питань внесено на розгляд сесій обласної Ради 6 скликання.
На контролі комісії знаходиться 8 довгострокових програм.
Згідно із затвердженим рішенням обласною Радою визначено пріоритетні напрямки роботи та передбачений план розширення мережі дошкільних навчальних закладів до 2016 року. Для гарантованого мінімуму задоволення культурно-освітніх потреб населення області, соціального захисту сімей, що мають дітей дошкільного віку, в області функціонує 738 дошкільних навчальних закладів, в яких виховується біля 50 тис.дітей.
В полі зору комісії – діяльність загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, що є комунальною власністю обласної Ради, в тому числі забезпечення їх належного функціонування, попередній розгляд питань щодо призначення, звільнення керівників установ, унормування статутних документів .
З метою кваліфікованого розгляду та вивчення питань, порушених у зверненнях, які надходять на розгляд комісії, створюються робочі групи, підготовчі комісії з залученням фахівців галузевих управлінь.
Висновки і рекомендації постійної комісії направляються в районні та міські ради області, райдержадміністрації, відповідні управління. Депутати комісії з початку каденції ведуть роботу по прийому громадян з особистих питань у різних населених пунктах, готують депутатські запити та звернення щодо питань, які найбільше турбують мешканців області, беруть активну участь у громадсько-політичному житті Вінниччини та України, тим самим забезпечують реалізацію державної політики в галузі освіти і науки.

Повернутись Створено: 6 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 726

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація