Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Діяльність постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань освіти, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Роздрукувати

9 червня 2016 року відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань освіти, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини  (голова – Станіславенко Л.А.)

У роботі комісії взяли участь:

Голова постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Мельник А.Ю., начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Чернявський С.В.; Житанська О.С. – заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації; Заболотна Н.М. – директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації; Василюк С.М. – директор Департаменту інформаційних діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації; Городинський С.С. – начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації; Чорна О.А. – перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації; Домінський О.С. – голова ради директорів ВНЗ I-II рівнів акредитації, заступник голови спілки голів рад директорів ВНЗ I-II рівнів акредитації України;  Волощук В.І. – заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області; представники громадських організацій, засоби масової інформації.

До порядку денного було внесено 19 питань, з яких 9 проектів рішень , які вносяться на розгляд чергової сесії обласної Ради.  Депутати погодили кандидатури МИРИ Дмитра Вікторовича на присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування та ЖУПАНОВА Петра Прокоповича на присудження  Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно – технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Дискусійним виявилось питання створення інклюзивної ясельної групи для дітей з особливими потребами на базі  ДНЗ №7 в м. Вінниці. Голова постійної комісії обласної Ради Станіславенко Л.А. зауважила, що для соціалізації таких дітей важливо створювати подібні групи, з дітьми повинні працювати спеціалісти. Від комісії буде розроблено звернення до Міністерства освіти і науки України з проханням внести зміни до штатних розписів навчальних закладів та включити в них дефектологів, логопедів, відповідно до специфіки роботи інклюзивної групи.  

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитись на офіційному сайтіі обласної Ради в розділі „Документи”.

 

Повернутись Створено: 10 червня 2016 року, 17:13 Переглядів: 828

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація