12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій Роздрукувати

17 вересня п.р. відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій (голова Андрусишин М.О.) на якому розглядались наступні питання:

1. Про проект рішення обласної Ради «Про внесення доповнень  до Програми  економічного і соціального розвитку області на 2013 рік затвердженої рішенням   14   сесії   обласної   Ради    6 скликання від 19 лютого 2013 року № 478».

2. Про проект рішення обласної Ради «Про внесення доповнення до розділу ІІІ «Охорона  культурної спадщини. Забезпечення реалізації державної пам’яткоохоронної та музейної політики» Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження  у Вінницькій області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання  від 18 грудня 2012 року № 414».

3. Про проект рішення обласної Ради «Про внесення доповнень до рішення 31 сесії обласної Ради 5 скликання від 30 червня 2010 року № 1071 «Про затвердження Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки».

4. Про проект рішення обласної Ради «Про затвердження Схеми планування території Вінницької області».

5. Про розгляд звернення жителів сіл Адамівка, Талалаї і Черемошне  Погребищенського району щодо загострення проблеми із водозабезпеченням сільського населення.                 

6. Про розгляд колективного звернення с.Лука-Барська Барського району щодо  демонтажу станції стільникового зв’язку «МТС», газифікації села Лука-Барська Барського району та побудови водогону.

7. Про хід виконання рішення 12 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 липня 2012 року «Про нову редакцію Обласної програми «Питна вода» на 2008-2020 роки», затвердженої рішенням 15 сесії обласної Ради 5 скликання від 16 січня 2008 року № 463.

В обговоренні вищезазначених питань брали участь начальники управлінь, представники з районів та сіл області.

 

Повернутись Створено: 17 вересня 2013 року, 16:30 Переглядів: 770

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація