Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Діяльність постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій Роздрукувати

17 вересня п.р. відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій (голова Андрусишин М.О.) на якому розглядались наступні питання:

1. Про проект рішення обласної Ради «Про внесення доповнень  до Програми  економічного і соціального розвитку області на 2013 рік затвердженої рішенням   14   сесії   обласної   Ради    6 скликання від 19 лютого 2013 року № 478».

2. Про проект рішення обласної Ради «Про внесення доповнення до розділу ІІІ «Охорона  культурної спадщини. Забезпечення реалізації державної пам’яткоохоронної та музейної політики» Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження  у Вінницькій області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання  від 18 грудня 2012 року № 414».

3. Про проект рішення обласної Ради «Про внесення доповнень до рішення 31 сесії обласної Ради 5 скликання від 30 червня 2010 року № 1071 «Про затвердження Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки».

4. Про проект рішення обласної Ради «Про затвердження Схеми планування території Вінницької області».

5. Про розгляд звернення жителів сіл Адамівка, Талалаї і Черемошне  Погребищенського району щодо загострення проблеми із водозабезпеченням сільського населення.                 

6. Про розгляд колективного звернення с.Лука-Барська Барського району щодо  демонтажу станції стільникового зв’язку «МТС», газифікації села Лука-Барська Барського району та побудови водогону.

7. Про хід виконання рішення 12 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 липня 2012 року «Про нову редакцію Обласної програми «Питна вода» на 2008-2020 роки», затвердженої рішенням 15 сесії обласної Ради 5 скликання від 16 січня 2008 року № 463.

В обговоренні вищезазначених питань брали участь начальники управлінь, представники з районів та сіл області.

 

Повернутись Створено: 17 вересня 2013 року, 16:30 Переглядів: 852

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація